SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust DV Multi-Domain

GeoTrust DV Multi-Domain

GeoTrust DV Multi-Domain SSL certifikát

Nový typ SSL certifikátu ponúkaný certifikačnou autoritou GeoTrust dokáže zabezpečiť až 250 rôznych domén. Jeden SSL certifikát na jednoduché zabezpečenie HTTPS komunikácie medzi prehliadačom a serverom pre viacero domén súčasne. Certifikát je plne dôveryhodný pre všetky moderné prehliadače vrátane mobilných prehliadačov. SSL certifikát GeoTrust DV Multi-Domain je doménový certifikát, ktorý sa vydáva na základe overenia existencie domény. Vďaka doménovému overeniu je certifikát vydaný velmi rýchlo. GeoTrust DV Multi-Domain je také ideálny pre MS Exchange Server a ďalšie produkty spoločnosti Microsoft.

V základe - 2 domény

Certifikát GeoTrust DV Multi-Domain obsahuje už 2 domény v základnej cene. Môžete pridať až 248 domén, spolu je teda 250 domén. Cena za každú ďalšiu doménu sa vypočíta počas procesu objednávky.

Zabezpečte až 250 samostatných domén pomocou GeoTrust DV Multi-Domain

Multidoménový SSL certifikát umožňuje zabezpečiť až 250 úplne odlišných domén pomocou jedného certifikátu. Viacdoménové certifikáty výrazne uľahčujú prácu administrátorom. Ak požadujete zabezpečenie pre viacero domén, zakúpenie certifikátu GeoTrust DV Multi-Domain ponúka také výhodu úspory nákladov. Certifikát je vhodným riešením na zabezpečenie akýchkoľvek webových stránok.

Ceny / Predplatné

 119,90 € ročne (Celkom: 119,90 €)
 112,45 € ročne (Celkom: 224,90 €)
 109,97 € ročne (Celkom: 329,90 €)
 108,73 € ročne (Celkom: 434,90 €)
 107,98 € ročne (Celkom: 539,90 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Predplatné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke. Podľa najnovších bezpečnostných požiadaviek sa viacročné SSL certifikáty vydávajú len na 1 rok (maximálne 398 dní). Certifikát je potrebné obnovovať každý rok znovu, samozrejme bezplatne. Po vydaní certifikátu nie je možné skrátiť lehotu ani zmeniť názov domény.
Platba - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Dôležité informácie: Základná cena SSL certifikátu GeoTrust DV Multi-Domain už obsahuje zabezpečenie 2 domén (1x hlavná + 1x ďalšie domény).
Cena za každú ďalšiu doménu nad základný počet je 1 rok: 49,90 € | 2 roky: 94,90 € | 3 roky: 139,90 € | 4 roky: 184,90 € | 5 rokov: 229,90 €.
Celkovú cenu za objednávku získate v objednávkovom formulári.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust DV Multi-Domain

Je to DV SSL!

Certifikačná autorita overuje doménu iba tak, že ste oprávnenou osobou a máte technickú kontrolu nad objednanou doménou. Akonáhle autorita overí doménu, okamžite dostanete nový certifikát.

Zabezpečte svoj web v priebehu niekoľkých minút

Overte svoje domény v priebehu niekoľkých minút pomocou GeoTrust DV Multi-Domain a ukážte svojim zákazníkom, že vaša webová stránka je dôveryhodná. Bezpečná HTTPS:// komunikácia zaisťuje vašich zákazníkov a zvyšuje ich dôveru pri interakcii s vaším webom.

Neobmedzené serverové licencie a opätovné vydanie

Rovnaký certifikát môžete nainštalovať na viacero serverov.
REISSUE – v prípade, že stratíte svoj súkromný kľúč a bude ťažké nainštalovať certifikát, bude vám bezplatne vydaný nový certifikát.

Zabezpečte až 250 domén

Tento certifikát zabezpečí všetky domény v objednávke. Každá doména môže byť z inej TLD (.sk, .com, .eu atď.) a akejkoľvek úrovne (abc.domena.sk, 123.xyz.domena.xyz). Ak si chcete zabezpečiť doménu s/bez www, musíte si objednať obe možnosti.

Kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi

Tento certifikát nesie najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné a stolné prehliadače, čo znižuje upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 spĺňa softvérové a priemyselné štandardy, podporuje 2048-bitové šifrovanie verejným kľúčom, symetrické 256-bitové šifrovanie, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Ak požadujete iba základné zabezpečenie HTTPS, certifikát GeoTrust DV Multi-Domain SSL je ideálny na zabezpečenie celého vášho portfólia domén.

Viac informácií o GeoTrust DV Multi-Domain

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť dôkaz o vlastníctve/správe registrovanej domény

Overenie žiadateľa o SSL certifikát prebieha zaslaním e-mailovej správy na zvolenú e-mailovú adresu objednanej domény.

Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ju mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: Overovací email nie je možné poslať na osobnú adresu napr. vasemeno@gmail.com.

Ako dlho trvá získanie certifikátu GeoTrust DV Multi-Domain

Iba doménová validácia = takmer okamžité vydanie

Zadajte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihneď objednán u certifikačněj autority. Ak chcete vydať nový certifikát, stačí potvrdiť overenie.
Naši zákazníci môžu pri platbe kartou získať SSL certifikát od 10 a viac minút.

Počet zabezpečených domén

Zabezpečte až 250 samostatných domén pomocou jedného certifikátu

Jeden multidoménový SSL certifikát môže zabezpečiť až 250 názvov domén. Technicky známy ako certifikát SAN (Subject Alternative Names) – tieto certifikáty sú flexibilné na zabezpečenie viacerých názvov hostiteľov, domén, subdomén a domén so zástupnými znakmi v jednej konfigurácii. Počas doby platnosti môžete na požiadanie pridať alebo odstrániť domény.

Obnovenie certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust DV Multi-Domain je nutné vždy obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, môžete začať 30 dní pred vypršaním jeho platnosti. Obnovu odporúčame nenechávať na poslednú chvíľu, nevyčerpaná platnosť certifikátu sa pripočíta k obnovenému.

Svoj certifikát GeoTrust DV Multi-Domain si u nás môžete bez problémov obnoviť, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa alebo u certifikačnej autority. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

REISSUE certifikátu

Neobmedzené a bezplatné opätovné vydanie SSL certifikátu

Počas platnosti certifikátu si môžete certifikát kedykoľvek bezplatne znovu vygenerovať. Toto sa nazýva REISSUE a je užitočné v prípade, že nemáte súkromný kľúč na migráciu na iný server alebo boli kľúče vymazané a neexistuje žiadna záloha. Opätovné vystavenie je možné s novou žiadosťou o certifikát (CSR), ktorá obsahuje rovnaké údaje ako pôvodná objednávka.

Poznámka i: Odporúčaným postupom pri REISSUE je vždy vygenerovať novú žiadosť o certifikát (CSR). Generovaním nového CSR sa vytvorí nový, jedinečný pár kľúčov (verejný/súkromný) pre novo vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opätovné vydanie SSL certifikátu nie je možné počas jeho spracovania alebo inej čakajúcej žiadosti o REISSUE či RENEW.

Viacročné certifikáty

SSL certifikát až na 5 rokov za výhodnú cenu

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia ani zmeniť názov domény! Pokiaľ sa rozhodujete získať SSL certifikát na 5 rokov, odporúčame najskôr zvážiť, či ho budete celých 5 rokov potrebovať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum