SSLmentor

SSL certifikáty pre zabezpečenie HTTPS komunikácie a www stránok! Desiatky ssl certifikátov od 6 certifikačných autorít.

Ponúkané certifikačné autoríty

Certifikačná autorita musí byť dôveryhodná organizácia, ktorá zabezpečuje potvrdenie (certifikát) že žiadateľ o certifikát je naozaj tá firma, spoločnosť, osoba, ktorá o certifikát žiada. Kvalitné funkcie CA je jedným zo základných kameňov v reťazci dôvery a bezpečnosti na internete a je súčasťou celého PKI (Public Key Infrastructure).
Certifikačná autorita vydáva digitálne certifikáty a identifikuje a zaručuje správnosť informácií uvedených vo verejnom kľúči.

SSL certifikáty RapidSSL

CA RapidSSL

CA RapidSSL patrí k popredným poskytovateľom lacných avšak samozrejme dôveryhodných certifikátov pre naprostú väčšinu webových prehliadačov. Poskytuje veľmi populárne certifikáty so základným DV overením.

Nabídka SSL
SSL certifikáty Sectigo

CA Sectigo

Spoločnosť Sectigo je najväčší komerčný vystavovateľ certifikátov na svetě. Ich SSL certifikáty sa stali veľmi rozšírené vďaka výhodným cenám a širokej ponuke certifikátov pre zabezpečenie internetových stránok.

Nabídka SSL
SSL certifikáty GeoTrust

CA GeoTrust

Certifikačná autorita s veľkým počtom vystavených komerčných certifikátov. Ponúka certifikáty od základnej validácie po zelenej EV certifikáty. Wildcart či SAN certifikáty v ponuke sú tiež samozrejmosťou.

Nabídka SSL

SSL certifikáty Symantec

CA DigiCert/Symantec

Spoločnosť DigiCert/Symantec je leader v oblasti bezpečnosti a prevádzkuje tiež certifikačnú autoritu, ktorú získal akvizíciou časti spoločnosti VeriSign. Certifikáty tejto CA ponúka okrem bežných funkcií aj ďalšie zaujímavé služby.

Nabídka SSL
SSL certifikáty THAWTE

CA THAWTE

CA Thawte je naozajstný priekopník v ponuke SSL certifikátov, ktoré ponúka už od roku 1999. Ich certifikáty sú plne dôveryhodné a v našej ponuke nájdete mnoho certifikátov pre kompletné zabezpečenie.

Nabídka SSL
SSL certifikáty Certum

CA Certum

CERTUM je Európska certifikačná autorita pochádzajúce z Poľska, ktorá sa vďaka svojim službám stala svetovo uznávanou autoritou. Ponúka tiež riešenie pre podpisovanie e-mailov a dokumentov.

Nabídka SSL

SSL certifikáty Comodo

CA Comodo

Certifikačná autorita Comodo sa od Novembra 2018 premenovala na CA Sectigo. SSL certifikáty ponúkané CA Sectigo a CA Comodo na internetovej stránke projektu SSLmentor.sk sú identické a za rovnaké ceny.

Nabídka SSL

Čo je to Certifikačná autorita?

Certifikačná autorita je organizácia, ktorý vydáva digitálne certifikáty (elektronicky podpísané verejné šifrovacie kľúče) a garantuje svojou autoritou pravdivosť informácií, ktoré sú uvedené vo verejnom kľúči. CA sú súčasťou PKI (Public Key Infrastructure). Naše ponúkané komerčné Certifikačná Autority majú už svoje verejné kľúče umiestnené priamo vo webových prehliadačou a ďalších programoch a spĺňajú vysoké požiadavky na bezpečnosť. Vďaka tomu užívatelia internetu nie sú obťažovaní žiadnymi hláškami o nedôveryhodnosti vo svojich prehliadačoch a môžu sa len venovať bezpečnému surfovaní po internete.
Informácie z Wikipédie: Certifikačná autorita