SSLmentor

SSL certifikáty pre zabezpečenie HTTPS komunikácie a www stránok! Desiatky ssl certifikátov od 6 certifikačných autorít.

Typy SSL/TLS certifikátov

SSL certifikáty slúžia na zabezpečenie prenosu informácií a potvrdenie poskytovateľa služieb na doméne. Existuje mnoho druhov SSL certifikátov, ktoré majú rôzne vlastnosti a hodí sa pre rôzne typy použitia. SSL certifikáty sa tiež líšia cenou za ktorú sú certifikačnými autoritamy vystavované. Pre akýkoľvek projekt odporúčame starostlivo vyberať SSL certifikát a ak si nebudete vedieť rady, neváhajte nás kontaktovať pre odporúčanie vhodného SSL certifikátu.

Základní SSL Certifikáty

Doménové SSL

Certifikáty sú určené primárne na zabezpečenie komunikácie na internete. DV SSL si nekladú požiadavku na dôveryhodnosť oproti OV certifikátom, ktoré už ponúkajú informácie o majiteľovi certifikátu.

Ponuka SSL
EV Zelené SSL Certifikáty

EV Zelené SSL

Kvalitné certifikáty, ktoré ponúkajú aktuálne najvyššie a najdôveryhodnejší zabezpečenia webových stránok i vďaka dôslednému overenie žiadateľa a zelenému adresnímu riadku v prehliadači.

Ponuka SSL
WildCard SSL Certifikáty

WildCard SSL

Tzv. hviezdičkové certifikáty, ktoré umožňujú zabezpečenie všetkých subdomén pod svojou hlavnou doménou. ponúkajú výrazné ušetrenie nákladov a práce pri inštalácii a správe na servera.

Ponuka SSL

Multidomain SSL Certifikáty

Multidomain SSL

Pomocou technológie SAN / UCC (Subject Alternative Name / Unified Communications) je možné mať jeden SSL certifikát pre viac domén čo umožňuje výrazne šetriť náklady.

Ponuka SSL
Code Signing Certificate

Code Signing Certificate

Tieto certifikáty sú určené pre vývojárov a softvérové firmy na podpisovanie ich aplikácií a následné distribúciu či predaji pomocou internetu k zákazníkom. Certifikáty garantujú pravosť SW.

Ponuka Code
Osobní certifikáty

Osobné certifikáty

Certifikáty určené na podpisovanie a šifrovanie elektronickej komunikácie na internete. Podpisovanie súborov PDF a dokumentov MS Office, OpenOffice. Možnosť využitia pre autorizácie užívateľov.

Ponuka OC