SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust QuickSSL Premium SAN

GeoTrust QuickSSL Premium SAN

GeoTrust QuickSSL Premium SAN certifikát

GeoTrust QuickSSL Premium Multi-Domain SAN SSL certifikát rýchlo a jednoducho zabezpečuje až 5 obchodných domén za jednu dostupnú cenu. Nejde o tradičný multidoménový certifikát, pretože neumožňuje vložiť do certifikátu rôzne názvy domén. Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je doménový certifikát, ktorý sa vydáva na základe overenia existencie domény. Vďaka doménovému overeniu je certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN vydaný v priebehu niekoľkých minút od objednania u certifikačnej autority.
Rad najlacnejších SSL certifikátov GeoTrust QuickSSL Premium ponúka aj doménový GeoTrust QuickSSL Premium certifikát pre zabezpečenie 1 domény alebo Wildcard SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard pre zabezpečenie neobmezeného počtu subdomén.

Zabezpečená firemná doména + 4 sub-domény

GeoTrust QuickSSL Premium SAN certifikát obsahuje 5 domén v základnej cene. Je určený na zabezpečenie hlavnej firemnej domény a 4 doplnkových subdomén na hlavnej doméne. Napríklad domena.sk, potom mail.domena.sk, admin.domena.sk, autodiscover.domena.sk a napríklad b2b.domena.com. Preto je certifikát tiež vhodný ako SSL certifikát pre Exchange Server.
Nie je nutné využiť všetky domény. Počas platnosti certifikátu je možné pridať domény do 4 SAN, maximálny počet domén je 5. Pri požiadavke zabezpečenia domén na vyšších úrovniach je master doména rádovo nižšia. Napríklad pre subdomény abc.domain3.domain.sk, xyz.domain3.domain.sk bude žiadosť o certifikát pre hlavnú doménu domain3.domain.sk.

Ceny / Predplatné

 109,70 € ročne (Celkom: 109,70 €)
 99,95 € ročne (Celkom: 199,90 €)
 98,30 € ročne (Celkom: 294,90 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Predplatné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke. Podľa najnovších bezpečnostných požiadaviek sa viacročné SSL certifikáty vydávajú len na 1 rok (maximálne 398 dní). Certifikát je potrebné obnovovať každý rok znovu, samozrejme bezplatne. Po vydaní certifikátu nie je možné skrátiť lehotu ani zmeniť názov domény.
Platba - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Je to DV SSL!

Certifikačná autorita overuje doménu iba tak, že ste oprávnenou osobou a máte technickú kontrolu nad objednanou doménou. Akonáhle autorita overí doménu(y) z objednávky, bezodkladne vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svoj web v priebehu niekoľkých minút

Overte svoje domény v priebehu niekoľkých minút pomocou GeoTrust QuickSSL Premium SAN a ukážte svojim zákazníkom, že vaša webová stránka je dôveryhodná. Bezpečná HTTPS:// komunikácia zaisťuje vašich zákazníkov a zvyšuje ich dôveru pri interakcii s vaším webom.

Neobmedzené serverové licencie a opätovné vydanie

Rovnaký certifikát môžete nainštalovať na viacero serverov.
REISSUE – v prípade, že stratíte svoj súkromný kľúč a bude ťažké nainštalovať certifikát, bude vám bezplatne vydaný nový certifikát.

Bezpečná firemná doména a 4 subdomény

Tento multidoménový SSL certifikát je určený na zabezpečenie hlavnej domény spoločnosti a 4 ďalších subdomén na hlavnej doméne. Umožňuje zabezpečiť maximálne 5 domén.

Kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi

Tento certifikát nesie najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné a stolné prehliadače, čo znižuje upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 spĺňa softvérové a priemyselné štandardy, podporuje 2048-bitové šifrovanie verejným kľúčom, symetrické 256-bitové šifrovanie, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je určený pre podniky na zabezpečenie hlavnej domény a až 4 ďalších subdomén súčasne (spolu 5). SSL certifikát je vhodný aj pre zabezpečenie MS Exchange servera.

Viac informácií o GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť dôkaz o vlastníctve/správe registrovanej domény

Overenie žiadateľa o SSL certifikát prebieha zaslaním e-mailovej správy na zvolenú e-mailovú adresu objednanej domény.

Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ju mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: Overovací email nie je možné poslať na osobnú adresu napr. vasemeno@gmail.com.

Ako dlho trvá získanie certifikátu GeoTrust QuickSSL Premium SAN

Iba doménová validácia = takmer okamžité vydanie

Zadajte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihneď objednán u certifikačněj autority. Ak chcete vydať nový certifikát, stačí potvrdiť overenie.
Naši zákazníci môžu pri platbe kartou získať SSL certifikát od 10 a viac minút.

Počet zabezpečených domén

Umožňuje zabezpečiť maximálne 5 domén

Tento špeciálny multidoménový SSL certifikát je určený na zabezpečenie hlavnej domény spoločnosti a 4 ďalších subdomén na hlavnej doméne. Napríklad domena.sk a mail.domena.sk + shop.domena.sk + partners.domena.sk + abc.domena.sk.

Obnovenie certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN je nutné vždy obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, môžete začať 30 dní pred vypršaním jeho platnosti. Obnovu odporúčame nenechávať na poslednú chvíľu, nevyčerpaná platnosť certifikátu sa pripočíta k obnovenému.

Svoj certifikát GeoTrust QuickSSL Premium SAN si u nás môžete bez problémov obnoviť, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa alebo u certifikačnej autority. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

REISSUE certifikátu

Neobmedzené a bezplatné opätovné vydanie SSL certifikátu

Počas platnosti certifikátu si môžete certifikát kedykoľvek bezplatne znovu vygenerovať. Toto sa nazýva REISSUE a je užitočné v prípade, že nemáte súkromný kľúč na migráciu na iný server alebo boli kľúče vymazané a neexistuje žiadna záloha. Opätovné vystavenie je možné s novou žiadosťou o certifikát (CSR), ktorá obsahuje rovnaké údaje ako pôvodná objednávka.

Poznámka i: Odporúčaným postupom pri REISSUE je vždy vygenerovať novú žiadosť o certifikát (CSR). Generovaním nového CSR sa vytvorí nový, jedinečný pár kľúčov (verejný/súkromný) pre novo vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opätovné vydanie SSL certifikátu nie je možné počas jeho spracovania alebo inej čakajúcej žiadosti o REISSUE či RENEW.

Viacročné certifikáty

SSL certifikát až na 5 rokov za výhodnú cenu

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Spoločnosť Google, tvorca prehliadača Chrome, plánuje ďalšie skracovanie platnosti z dôvodu bezpečnosti a zaistenia čo najväčšej automatizácie pri nasadzovaní SSL certifikátov. Predpokladá sa, že najneskôr od roku 2025 budú certifikáty vydávané iba s 3-mesačnou platnosťou. Certifikačné autority sa na tieto zmeny pripravujú. Viacročné certifikáty odporúčame teraz objednávať s max. platnosťou 2 roky.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia ani zmeniť názov domény! Pokiaľ sa rozhodujete získať SSL certifikát na 3 a viac rokov, odporúčame najskôr zvážiť, či ho budete celý čas potrebovať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum