SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Firemné SSL certifikáty

Firemné SSL certifikáty

Firemné SSL certifikáty

Firemné SSL - OV (Organization Validation) sú SSL certifikáty, ktoré obsahujú informácie o firme na základe vykonanej validácie certifikačnou autoritou. Žiadateľ o certifikát, teda firma, je kontrolovaný voči verejným databázam a taktiež sa vykonáva verbálna validácia žiadateľa zavolaním na existujúce telefónne číslo z dôveryhodnej verejnej databázy. Overenie vykonáva certifikačná autorita a informácie o spoločnosti sú vložené do certifikátu. Každý návštevník webovej stránky si môže zobrazením certifikátu kedykoľvek overiť, že prevádzkovateľ webu je skutočne tým, za koho sa vydáva a zákazník má tak vyššiu dôveru k webovým stránkam.

Firemné SSL certifikáty

Firemné SSL certifikáty

Organization Validation - kompletná ponuka firemných SSL certifikátov

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia Zabezpečených domén  
Sectigo Sectigo InstantSSL 27,98 € Firemný (OV) 3-5 dní 1 doména Detail Objednať
Sectigo Sectigo InstantSSL WildCard 149,98 € Firemný (OV) 3-5 dní Wildcard Detail Objednať
Certum Certum Trusted 79,90 € Firemný (OV) 1-3 dní 1 doména Detail Objednať
Certum Certum Trusted WildCard 134,90 € Firemný (OV) 1-3 dní Wildcard Detail Objednať
Thawte Thawte SSL WebServer 74,30 € Firemný (OV) 1-3 dní 1 doména Detail Objednať
Thawte Thawte WebServer WildCard 289,97 € Firemný (OV) 1-3 dní Wildcard Detail Objednať
Thawte Thawte SSL WebServer Multi-Domain WildCard 563,33 € Firemný (OV) 1-3 dní 3-250 WildCard Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust True BusinessID 83,30 € Firemný (OV) 1-3 dní 1 doména Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust True BusinessID WildCard 269,97 € Firemný (OV) 1-3 dní Wildcard Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust True BusinessID Multi-Domain 189,97 € Firemný (OV) 1-3 dní 5-250 Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust True BusinessID FLEX 81,70 € Firemný (OV) 1-3 dní 1-250 Detail Objednať
DigiCert DigiCert OV FLEX 196,63 € Firemný (OV) 1-3 dní 1-250 Detail Objednať

Cena od - cena vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať SSL certifikát (približne).
Zabezpečené domény - koľko domén môžete zabezpečiť pomocou SSL certifikátu. WildCard = neobmedzený počet sub-domén.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátů

Firemné SSL certifikáty (OV)

OV SSL certifikát obsahuje informácie o spoločnosti a vyžaduje základné overenie žiadateľa. Zabezpečenie firemných stránok OV certifikátom ponúka zákazníkom a návštevníkom webu krom HTTPS komunikácie aj zároveň potvrdenie prevádzkovateľa webu, čo vedie k zvýšeniu dôvery zákazníkov.

Firemný certifikát zvyšuje dôveru návštevníkov

OV (Organization validation) SSL certifikáty vytvárajú bezpečné spojenie a dokazujú dôveryhodnosť firmy. OV SSL certifikáty sú dôveryhodnejšie ako doménové SSL certifikáty (DV SSL).

Zvýšenie hodnotenia vyhľadávania (SEO)

Bezpečná komunikácia HTTPS zvyšuje hodnotenie stránok v algoritmoch hodnotenia vyhľadávania. Spoločnosť Google zverejnila tieto informácie na blogu už v roku 2014. Hoci ide o jedno z mnohých kritérií, SSL certifikát zabezpečí vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania pre webové stránky zabezpečené protokolom HTTPS v porovnaní s nezabezpečenými stránkami.

SSL chráni integritu

SSL certifikát chráni pred vkladaním obsahu poskytovateľmi internetových služieb a inými tretími stranami. Bez šifrovania je možné, že iní pozmenia vašu stránku a narušia jej integritu. SSL certifikáty proti tomu chránia silné priemyselné štandardné 256-bitové symetrické šifrovanie a 2048-bitové podpisy.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí a dozviete sa viac.

Dôveryhodné so všetkými hlavnými prehliadačmi

Naše SSL cetifikáty majú najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné telefony a stolné počítače, čo znižuje nepríjemné upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Firemné SSL certifikáty zvyšujú dôveru návštevníkov webových stránok. Zaisťujú bezpečnú HTTPS komunikáciu a umožňujú návštevníkom overiť prevádzkovateľa webu.

Viac informácií o firemných SSL certifikátoch

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Firemné SSL certifikáty

Ukážte svojim zákazníkom pravosť www stránok

Firemné SSL certifikáty (OV - Organization Validation) sú dôveryhodnejšie ako SSL certifikáty na overenie domény pretože obsahujú informácie o firme na základe vykonanej validácie. Pri tomto type autorita overuje vlastníctvo domény ako aj firmu žiadateľa o certifikát, jej obchodné dokumenty a iné právne dokumenty súvisiace s podnikaním.
Vydanie certifikátu zvyčajne trvá dva až 5 dní. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu spoločnosti, čas overenia sa predĺži.

Počet zabezpečených domén

Závisí od vybratého certifikátu

Ponúkame SSL certifikáty na zabezpečenie jednej domény, až 250 rôznych domén súčasne alebo pre neobmedzený počet subdomén. Certifikačné autority pre niektoré multidoménové SSL certifikáty novo ponúkajú kombinácius štandardných alebo WildCard domén.

  • SSL pre jednu doménu – certifikát je určený na zabezpečenie jednej domény. Certifikát môže zabezpečiť obe varianty s/bez www: domena.sk aj www.domena.sk. Túto kombináciu vkladá certifikačná autorita automaticky. Pre domény 3. úrovne a vyššie sa variant www nepridáva.
  • SSL pre viacero domén – certifikát dokáže zabezpečiť až 250 rôznych domén. Každá doména môže byť z inej TLD (.sk, .com, .net, .eu atď.) a akejkoľvek úrovne (abc.domena.sk, 123.xyz.domena.xyz). V našej ponuke ako multidoménové SSL certifikáty.
  • WildCard SSL – certifikát dokáže zabezpečiť neobmedzený počet subdomén v rámci ich hlavnej domény. Pred názov domény sa vkladá hviezdička, ktorá v certifikáte funguje ako zástupný znak, takže prehliadače namiesto hviezdičky akceptujú akékoľvek platné znaky pred doménou. V našej ponuke ako WildCard SSL certifikáty.

Viacročné certifikáty

Ponúkame SSL certifikáty až na 5 rokov

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia ani zmeniť názov domény! Pokiaľ sa rozhodujete získať SSL certifikát na 5 rokov, odporúčame najskôr zvážiť, či ho budete celých 5 rokov potrebovať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

Frequently Asked Questions

Najčastejšie otázky o firemných SSL certifikátoch

Môžem si poslať validačný e-mail na osobný firemný e-mail?

Nie. Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@, postmaster@. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum