SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

PositiveSSL multi-domain

PositiveSSL multi-domain

PositiveSSL multi-domain certifikát

Najlacnejší multidoménový SSL certifikát s technológiou SAN, ktorý dokáže zabezpečiť až 250 rôznych domén. S týmto certifikátom z obľúbenej série PositiveSSL certifikátov jednoducho zabezpečíte HTTPS komunikáciu medzi prehliadačom a serverom pre viacero domén súčasne. Certifikát je plne dôveryhodný pre všetky moderné prehliadače vrátane mobilných prehliadačov. Ide o doménový certifikát (DV - Domain Validation), ktorý umožňuje certifikát veľmi rýchlo získať. Certifikát je tiež ideálny na zabezpečenie MS Exchange Servera. V populárnom rade najlacnejších SSL certifikátov PositiveSSL nájdete aj PositiveSSL certifikát pre zabezpečenie 1 domény alebo WildCard SSL certifikát PositiveSSL Wildcard pre zabezpečenie neobmezeného počtu subdomén.

NOVÉ! SSL certifikát umožňuje kombinovať štandardné domény a WildCard domény s hviezdičkou!

Zabezpečenie 3 štandardných domén v základnej cene

Certifikát PositiveSSL multi-domain zahŕňa 3 domény v základnej cene. Do SSL certifikátu môžete podľa potreby pridať až 247 domén do celkového počtu 250 domén. Je možné vkladať rôzne TLD (.sk, .com, .net, .eu atď.) a akékoľvek doménové úrovne (domena.sk, abc.domena.sk, 123.xyz.domena.sk). Novo je tiež možné pridávať WildCard domény s hviezdičkou, ako napríklad *.domena.sk, *.domena.eu. Cena za každú ďalšiu doménu sa vypočíta počas procesu objednávky.

Ceny / Predplatné

 22,49 € ročne (Celkom: 22,49 €)
 18,74 € ročne (Celkom: 37,47 €)
 18,17 € ročne (Celkom: 54,50 €)
 17,93 € ročne (Celkom: 71,70 €)
 17,54 € ročne (Celkom: 87,70 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Predplatné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke. Podľa najnovších bezpečnostných požiadaviek sa viacročné SSL certifikáty vydávajú len na 1 rok (maximálne 398 dní). Certifikát je potrebné obnovovať každý rok znovu, samozrejme bezplatne. Po vydaní certifikátu nie je možné skrátiť lehotu ani zmeniť názov domény.
Platba - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Dôležité informácie: Základná cena SSL certifikátu PositiveSSL Multi-Domain už obsahuje zabezpečenie 3 domén (1x hlavná + 2x ďalšie domény).
Cena za každú ďalšiu doménu nad základný počet je 1 rok: 12 € | 2 roky: 21 € | 3 roky: 30 € | 4 roky: 39 € | 5 rokov: 48 €.
Cena za každú ďalšiu wildcard doménu nad základný počet je 1 rok: 79 € | 2 roky: 138 € | 3 roky: 198 € | 4 roky: 257 € | 5 rokov: 318 €.
Celkovú cenu za objednávku získate v objednávkovom formulári.

Vlastnosti a výhody certifikátu PositiveSSL multi-domain

Je to DV SSL!

Certifikačná autorita overuje doménu iba tak, že ste oprávnenou osobou a máte technickú kontrolu nad objednanou doménou. Akonáhle autorita overí doménu(y) z objednávky, bezodkladne vystavuje nový SSL certifikát.

Zabezpečte svoj web v priebehu niekoľkých minút

Overte svoje domény v priebehu niekoľkých minút pomocou PositiveSSL multi-domain a ukážte svojim zákazníkom, že vaša webová stránka je dôveryhodná. Bezpečná HTTPS:// komunikácia zaisťuje vašich zákazníkov a zvyšuje ich dôveru pri interakcii s vaším webom.

Neobmedzené serverové licencie a opätovné vydanie

Rovnaký certifikát môžete nainštalovať na viacero serverov.
REISSUE – v prípade, že stratíte svoj súkromný kľúč a bude ťažké nainštalovať certifikát, bude vám bezplatne vydaný nový certifikát.

Zabezpečte až 250 domén

Certifikát zabezpečí všetky domény zadané v objednávke. Kombinovať môžete rôzne TLD (.sk, .com, .eu atď.), akúkoľvek doménovú úroveň (abc.domena.sk, 123.xyz.domena.xyz) a tiež vkladať hviezdičkové domény (*.domena.eu).

Kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi

Tento certifikát nesie najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné a stolné prehliadače, čo znižuje upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 spĺňa softvérové a priemyselné štandardy, podporuje 2048-bitové šifrovanie verejným kľúčom, symetrické 256-bitové šifrovanie, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

PositiveSSL MultiDomain SSL certifikát ponúka nízkonákladové zabezpečenie komunikácie a prenosu dát na internete až pre 250 domén. Viacdoménové certifikáty šetria náklady na inštaláciu a správu viacerých SSL.

Viac informácií o PositiveSSL multi-domain

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky SSL certifikátu.

Doménový SSL certifikát

Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť dôkaz o vlastníctve/správe registrovanej domény

Overenie žiadateľa o SSL certifikát prebieha zaslaním e-mailovej správy na zvolenú e-mailovú adresu objednanej domény.

Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ju mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény. U štandardných domén je možné vykonať aj validáciu vložením textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: Overovací email nie je možné poslať na osobnú adresu napr. vasemeno@gmail.com.

Ako dlho trvá získanie certifikátu PositiveSSL multi-domain

Iba doménová validácia = takmer okamžité vydanie

Zadajte objednávku a zaplaťte. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihneď objednán u certifikačněj autority. Ak chcete vydať nový certifikát, stačí potvrdiť overenie.
Naši zákazníci môžu pri platbe kartou získať SSL certifikát od 10 a viac minút.

Počet zabezpečených domén

Od jednej domény až po 250 rôznych domén, subdomén a hviezdičkových variantov

Jeden PositiveSSL multi-domain SSL certifikát zabezpečí až 250 rôznych domén. Tento certifikát je flexibilný na zabezpečenie viacerých názvov hostiteľov, domén, subdomén a domén so zástupnými znakmi v jednej konfigurácii. Počas doby platnosti môžete na požiadanie pridať, zmeniť alebo odstrániť domény.
Každá doména môže byť z inej TLD (.sk, .com, .eu atď.), akejkoľvek doménovej úrovne (abc.domena.sk, 123.xyz.domena.xyz) a&lbsp;je možné vkladať hviezdičkové domény (.domena.sk, .domena.com atď.) a ľubovoľné úrovne (.abc.domena.sk, .123.xyz.domena.xyz).

Pri objednaní iba jednej domény 2. riadu, napríklad domenaxyz.sk, pridá certifikačná autorita do SSL certifikátu PositiveSSL multi-domain automaticky zabezpečenie variantu domény 3. riadu s www, teda www.domenaxyz.cz. Pri objednaní viacerých domén je nutné vždy všetky požadované domény vymenovať v objednávke, teda i varianty s/bez www a každý takýto variant je samostatne spoplatnený.

Obnovenie certifikátu - RENEW

SSL certifikát PositiveSSL multi-domain je nutné vždy obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, môžete začať 30 dní pred vypršaním jeho platnosti. Obnovu odporúčame nenechávať na poslednú chvíľu, nevyčerpaná platnosť certifikátu sa pripočíta k obnovenému.

Svoj certifikát PositiveSSL multi-domain si u nás môžete bez problémov obnoviť, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa alebo u certifikačnej autority. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

REISSUE certifikátu

Neobmedzené a bezplatné opätovné vydanie SSL certifikátu

Počas platnosti certifikátu si môžete certifikát kedykoľvek bezplatne znovu vygenerovať. Toto sa nazýva REISSUE a je užitočné v prípade, že nemáte súkromný kľúč na migráciu na iný server alebo boli kľúče vymazané a neexistuje žiadna záloha. Opätovné vystavenie je možné s novou žiadosťou o certifikát (CSR), ktorá obsahuje rovnaké údaje ako pôvodná objednávka.

REISSUE certifikátu sa vykonáva aj v prípade pridania/zmeny doménových názvov v certifikáte.

Poznámka i: Odporúčaným postupom pri REISSUE je vždy vygenerovať novú žiadosť o certifikát (CSR). Generovaním nového CSR sa vytvorí nový, jedinečný pár kľúčov (verejný/súkromný) pre novo vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opätovné vydanie SSL certifikátu nie je možné počas jeho spracovania alebo inej čakajúcej žiadosti o REISSUE či RENEW.

Viacročné certifikáty

SSL certifikát až na 5 rokov za výhodnú cenu

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Spoločnosť Google, tvorca prehliadača Chrome, plánuje ďalšie skracovanie platnosti z dôvodu bezpečnosti a zaistenia čo najväčšej automatizácie pri nasadzovaní SSL certifikátov. Predpokladá sa, že najneskôr od roku 2025 budú certifikáty vydávané iba s 3-mesačnou platnosťou. Certifikačné autority sa na tieto zmeny pripravujú. Viacročné certifikáty odporúčame teraz objednávať s max. platnosťou 2 roky.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia alebo ponížiť počty objednaných domén a ich variantov. Ak sa rozhodnete získať SSL certifikát na viac rokov za výhodnejšiu cenu, odporúčame sa uistiť, že ho budete po celú dobu využívať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum