SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

CA Certum

CA Certum

Certum certifikáty

Európska certifikačná autorita CERTUM pochádza z Poľska a vďaka svojim službám sa stala svetovo uznávanou autoritou. Autorita je súčasťou skupiny Asseco Group, globálneho výrobcu softvéru, a patrí medzi významné európske certifikačné autority. Ponúka celý rad SSL certifikátov, lacné doménové SSL certifikáty, firemné certifikáty, tiež WildCard certifikáty a CODE pre vývojárov. Certum sa tiež špecializuje na digitálne podpisy na podpisovanie e-mailov a dokumentov s produktmi pre koncových používateľov alebo firemných používateľov.
CA Certum kladie vysoký dôraz na najvyššie štandardy, čo dokazujú certifikáty: WebTrustSM/TM a TÜV. Patrí medzi kvalifikovaných poskytovateľov dôveryhodných služieb v súlade s nariadením eIDAS (Európsky štandard pre elektronickú komunikáciu), je súčasťou Adobe Approved Trust List. Zákazníci, ktorí uprednostňujú európsku certifikačnú autoritu, volia kvalitné produkty CA Certum.

V ponuke tiež CODE signing certifikáty pre vývojárov a SW spoločnosti!

Certum certifikáty

Certum certifikáty

Certifikačná autorita Certum - kompletná ponuka SSL certifikátov

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia Zabezpečených domén  
Certum Certum Commercial 7,95 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Certum Certum Commercial WildCard 59,90 € Doménový (DV) Minúty Wildcard Detail Objednať
Certum Certum Trusted 79,90 € Firemný (OV) 1-3 dní 1 doména Detail Objednať
Certum Certum Trusted WildCard 134,90 € Firemný (OV) 1-3 dní Wildcard Detail Objednať

Cena od - cena vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať SSL certifikát (približne).
Zabezpečené domény - koľko domén môžete zabezpečiť pomocou SSL certifikátu. WildCard = neobmedzený počet sub-domén.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Certum CODE

Certum CODE

Ponuka CODE signing certifikátov pre SW spoločnosti a vývojárov

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia SmartScreen  
Certum Certum Code Signing in Cloud 97 € Firemný (OV) 1-3 dní - Detail Objednať
Certum Certum Code Signing EV in Cloud 197 € Extended (EV) 2-5 dní ANO Detail Objednať

Cena od - cena od vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať CODE certifikát (približne).
SmartScreen - ak podpísaná aplikácia prejde reputačným filtrom Microsoft SmartScreen bez problémov do dialógového okna inštalácie. Viac informácií nájdete na Čo je Windows SmartScreen?
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Ak požadujete SSL certifikát od spoločnosti v Európskej únii, dôveryhodná certifikačná autorita Certum je pre vás ideálnou voľbou. Komerčný SSL alebo Trusted SSL certifikát je vhodný pre akýkoľvek projekt.

Viac informácií o CA Certum

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Certifikačná autorita Certum

CA Certum – certifikačná autorita z Európskej únie

Certifikačná autorita Certum bola založená v roku 1998. Bola jednou z prvých certifikačných autorít s dôveryhodnými certifikáty v Európe. V roku 2002 bola Certum zaradená do celosvetového zoznamu dôveryhodných certifikačných autorít a ako piata v Európe a pätnásta spoločnosť na svete získala WebTrust Seals pre všetky služby súvisiace s elektronickým podpisom. V roku 2015 sa CA Certum stala súčasťou Asseco Group – najväčšej poľskej IT spoločnosti kótovanej na burze cenných papierov.
CA Certum je zaradená do exkluzívneho zoznamu dôveryhodných vydavateľov certifikátov – Adobe Approved Trust List (AATL). Je aktívnym členom CA/B fóra už niekoľko rokov, vlastní WebTrust Seal pre EV SSL, EV Code Signing a SSL certifikáty. Riešenia CA Certum sú plne v súlade s nariadením eIDAS. Skúsený tím viac ako 100 špecialistov a nadšencov dôveryhodných služieb poskytuje skvelé služby v digitálnom svete.

Certifikačná autorita Certum je súčasťou skupiny Asseco Group – globálneho výrobcu softvéru s 30-ročnými skúsenosťami a takmer 30 000 zamestnancami. Skupina Asseco je kótovaná na burzách vo Varšave, New Yorku a Tel Avive.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané v priebehu niekoľkých minút

Žiadateľ o SSl certifikát je overený odoslaním e-mailovej správy na vybraný e-mail objednanej domény.

Na výber je 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žiadne iné e-mailové adresy podľa pravidiel nie sú možné. Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ji mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: ​​Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: WildCard SSL certifikát podporuje iba overenie e-mailom alebo DNS.

Firemné SSL certifikáty

Firemné certifikáty zvyšujú dôveru používateľov vo váš web

Overenie žiadateľa o SSL certifikát OV/EV je založené na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržiavať stanovený proces.
Najprv je doména overená ako doménové SSL certifikáty. Ďalej sa overí existencia spoločnosti a skontroluje sa adresa. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu, čas validácie sa predlžuje. Konečné overenie sa vykoná telefonátom na telefónne číslo, ktoré je vysledovateľné v databázach orgánov verejnej moci alebo v autoritatívnych databázach.

CA Certum vykonáva štandardnú firemnú validáciu. Informácie o „The verification process and the documents required after purchasing a Certum SSL Certificate“ nájdete tu: support.certum.eu.

Poznámka i: Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL sú dôslednejšie overené. Okrem existencie spoločnosti sa žiadateľ (kontakt) o certifikát overuje aj telefonicky.

Viacročné certifikáty

Ponúkame SSL certifikáty až na 5 rokov

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia! Pokiaľ sa rozhodujete získať viac-ročný SSL certifikát, odporúčame zvážiť, či ho budete po celú dobu využívať.

Poznámka i: Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum