SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

SSL zadarmo

SSL zadarmo

SSL certifikát zadarmo

Ponúkame na vyskúšanie a otestovanie dôveryhodný free SSL certifikát zadarmo s platnosťou 90 dní. SSL certifikát je validovaný iba zaslaním e-mailu na vybranú schránku domény admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ alebo postmaster@. Keďže je SSL certifikát zadarmo, je možné ho získať a nasadiť na server v priebehu niekoľkých minút. Tento skúšobný SSL certifikát zaistí HTTPS komunikáciu a bezpečný prenos dát na internete medzi užívateľským prehliadačom a serverom. Je plne dôveryhodný pre prevažnú väčšinu moderných prehliadačov a vďaka doménovej validácii je vystavený behom niekoľkých minút od objednania. Aj keď je certifikát zadarmo, obsahuje automaticky variant pre doménu s www aj bez uvedenia www pre jednoduché nasadenie na server.

Free SSL certifikát na 90 dní

Free SSL certifikát zadarmo je dôveryhodný pre moderné internetové prehliadače, má root certifikát podpísaný od certifikačnej autority Sectigo a je možné ho pravidelne obnovovať. Je ideálny na prvé zoznámenie sa s SSL certifikátmi, kľúčmi, na vyskúšanie generovania žiadosti o certifikát a na vyskúšanie procesu objednania alebo inštalácie na server. SSL certifikát zadarmo je ideálny certifikát pre otestovanie a vyskúšanie funkčnosti zabezpečenej HTTPS komunikácie. Najlacnejšou platenou alternatívou je SSL certifikát PositiveSSL.

Ceny / Predplatné

Zadarmo

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Predplatné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke. Podľa najnovších bezpečnostných požiadaviek sa viacročné SSL certifikáty vydávajú len na 1 rok (maximálne 398 dní). Certifikát je potrebné obnovovať každý rok znovu, samozrejme bezplatne. Po vydaní certifikátu nie je možné skrátiť lehotu ani zmeniť názov domény.
Platba - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Free SSL certifikát zadarmo je najlepšou voľbou pre prvé zoznámenie s SSL certifikátmi. Slúži na otestovanie technického riešenia pred nasadením komerčného SSL certifikátu na webhosting/server.

Viac informácií o SSL certifikáte zadarmo

Overenie žiadateľa o SSL certifikát prebieha zaslaním e-mailovej správy na zvolenú e-mailovú adresu objednanej domény.

Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ju mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Zadajte a dokončite objednávku. Po vložení CSR (Certificate Signing Request) je certifikát ihneď objednán u certifikačněj autority. Ak chcete vydať nový certifikát, stačí potvrdiť overenie.

SSL certifikát zadarmo môžete obnoviť 1x. Tento certifikát slúži na testovanie. Doporučujeme potom zakúpiť niektorý z najlacnejších SSL certifikátov.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum