SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

CA Sectigo

CA Sectigo

SSL certifikáty Sectigo

Certifikačná autorita Sectigo je top svetovou certifikačnou autoritou, možno ju poznáte pod jej bývalým názvom Comodo. Poskytuje veľmi širokú nabídku SSL certifikátov za atraktívne ceny. V našej ponuke patria SSL certifikáty Sectigo medzi najlacnejšie, vrátane najdôveryhodnejších EV SSL certifikátov alebo CODE Signing certifikátov na podpisovanie aplikácií. Jednou z najobľúbenejších je značka PositiveSSL cetifikátov, ktorá ponúka kompletnú ponuku certifikátov (DV, EV, WildCartd) pre zabezpečenie internetového projektu.
Napriek nízkym cenám sú SSL certifikáty SECTIGO vždy veľmi kvalitné a dôveryhodné na zabezpečenie akéhokoľvek vášho webového projektu.

Sectigo certifikáty

Sectigo certifikáty

Certifikačná autorita Sectigo - kompletná ponuka SSL certifikátov

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia Zabezpečených domén  
Sectigo PositiveSSL 7,17 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain 17,54 € Doménový (DV) Minúty 3-250 Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL WildCard 64,90 € Doménový (DV) Minúty Wildcard Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL EV 89,98 € Extended (EV) 5-10 dní 1 doména Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain 159,98 € Extended (EV) 5-10 dní 3-250 Detail Objednať
Sectigo Sectigo InstantSSL 27,98 € Firemný (OV) 3-5 dní 1 doména Detail Objednať
Sectigo Sectigo InstantSSL WildCard 149,98 € Firemný (OV) 3-5 dní Wildcard Detail Objednať
Sectigo Sectigo EV SSL 99,95 € Extended (EV) 5-10 dní 1 doména Detail Objednať
Sectigo Sectigo EV Multi-Domain 199,95 € Extended (EV) 5-10 dní 3-250 Detail Objednať

Cena od - cena vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať SSL certifikát (približne).
Zabezpečené domény - koľko domén môžete zabezpečiť pomocou SSL certifikátu. WildCard = neobmedzený počet sub-domén.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Spoločnosť Sectigo je jednou z najväčších komerčných certifikačných autorít na svete. Jej kvalitné produkty používajú milióny zákazníkov po celom svete a pokrývajú všetky potreby pre HTTPS zabezpečenie webových stránok alebo akéhokoľvek projektu.

Viac informácií o CA Sectigo

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Certifikačná autorita Sectigo

CA Sectigo – nový názov, stále kvalitná a dôveryhodná značka

CA Sectigo je nástupcom spoločnosti CA Comodo, ktorá sa v roku 2017 rozdelila na Comodo Security Solutions, Inc. a Comodo CA Limited. Aby nedošlo k zámene názvov, certifikačné služby boli od 1. Novembra 2018 premenované na SECTIGO ['sectigo']. Pod novým názvom Certifikačná autorita Sectigo nadväzuje na bohatú históriu autority Comodo, ktorá bola založená v roku 1998 v Anglicku a od roku 2004 sídli v USA. Pôvodná spoločnosť Comodo naďalej ponúka služby a produkty kybernetickej bezpečnosti, zatiaľ čo Sectigo Limited sa plne venuje TLS/SSL certifikátom a webovej bezpečnosti.

SSL/TLS certifikáty Comodo sa stali veľmi rozšírenými vďaka ich konkurenčným cenám a širokej škále certifikátov pre bezpečnosť webových stránok. Certification Authority Sectigo novo nadväzuje a naďalej ponúka kvalitné a cenovo dostupné SSL certifikáty vrátane ďalších služieb zabezpečenia webu.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané v priebehu niekoľkých minút

Žiadateľ o SSl certifikát je overený odoslaním e-mailovej správy na vybraný e-mail objednanej domény.

Na výber je 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žiadne iné e-mailové adresy podľa pravidiel nie sú možné. Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ji mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: ​​Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: WildCard SSL certifikát podporuje iba overenie e-mailom alebo DNS.

Firemné SSL certifikáty

Firemné certifikáty zvyšujú dôveru používateľov vo váš web

Overenie žiadateľa o SSL certifikát OV/EV je založené na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržiavať stanovený proces.
Najprv je doména overená ako doménové SSL certifikáty. Ďalej sa overí existencia spoločnosti a skontroluje sa adresa. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu, čas validácie sa predlžuje. Konečné overenie sa vykoná telefonátom na telefónne číslo, ktoré je vysledovateľné v databázach orgánov verejnej moci alebo v autoritatívnych databázach.

CA Sectigo autorizuje telefónne číslo podľa verejných databáz Dun&Bradstreet, Hoovers.com alebo firemného záznamu v autoritatívnych databázach. Ďalšie informácie o overení spoločnosti CA Sectigo a ďalšie informácie: sectigo.com/knowledge-base.

Poznámka i: Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL sú dôslednejšie overené. Okrem existencie spoločnosti sa žiadateľ (kontakt) o certifikát overuje aj telefonicky.

Viacročné certifikáty

Ponúkame SSL certifikáty až na 5 rokov

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia! Pokiaľ sa rozhodujete získať viac-ročný SSL certifikát, odporúčame zvážiť, či ho budete po celú dobu využívať.

Poznámka i: Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum