SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

O nás

O nás

O nás

Spoločnosť Web security s.r.o. ponúka SSL certifikáty pre webové stránky a projekty od roku 2017. Naše služby využíva takmer 2000 zákazníkov a firiem, vrátane vývojárov pre ktoré zabezpečujeme CODE signing certifikáty na podpisovanie softvéra. Súčasne ponúkame aj osobné certifikáty pre elektronické podpisovanie e-mailov a dokumentov.
Sme partnermi najväčších certifikačných autorít na svete ako je CA DigiCert, pod ktorú patria značky autorít GeoTrust, RapidSSL a Thawte, ďalej europskej certifikačnej autority Certum alebo CA Sectigo, ktorá predtým pôsobila pod názvom Comodo. Súčasne máme partnerstvo s niekoľkými svetovými resellermi, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť najvýhodnejšie ceny na trhu.

Naše služby sú postavené na čo najväčšie automatizácii a jednoduchosti získanie SSL certifikátov. Sme malý tím s dlhoročnými skúsenosťami v poskytovaní SSL certifikátov. Zakladateľ spoločnosti má skúsenosti s certifikátmi od roku 2006. Zákaznícku podporu poskytujeme nepretržite na e-mailu a v prípade potreby samozrejme komunikujeme so zákazníkmi telefonicky. Vďaka tomu tak môžeme ponúknuť najlepšie ceny na slovenskom trhu. Naše služby využívajú nielen firmy, štátne či obecné úrady, ale aj mnoho zákazníkov, ktorí potrebujú zaistiť HTTPS komunikáciu na bežných www prezentáciách.

Medzi našich zákazníkov patria napríklad firmy TIPSPORT SK, a.s., Slovplant s.r.o., Národná banka Slovenska, Úrad na ochranu osobných údajov SR, Kancelária Ústavného súdu SR, Mestská časť Bratislava-Petržalka, TSM SLOVAKIA s.r.o., LUKOIL Technology Services, J&T REAL ESTATE a.s., RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o. a mnoho ďalších.

S láskou k SSL zo srdca Európy
Zo srdca Európy s láskou

 

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum