SSLmentor

SSL certifikáty pre zabezpečenie HTTPS komunikácie a www stránok! Desiatky ssl certifikátov od 6 certifikačných autorít.

O nás

Spoločnosť Web security s.r.o. ponúka SSL certifikáty pre webové stránky a projekty od roku 2017. Naše služby využíva viac ako 1500 zákazníkov a firiem, vrátane vývojárov pre ktoré zabezpečujeme CODE signing certifikáty na podpisovanie softvéra. Súčasne ponúkame aj osobné certifikáty pre elektronické podpisovanie e-mailov a dokumentov.

Sme partnermi najväčších certifikačných autorít na svete ako je CA DigiCert, pod ktorú patria značky autorít GeoTrust, RapidSSL a Thawte alebo CA Sectigo, ktorá predtým pôsobila pod názvom Comodo. Súčasne máme partnerstvo s niekoľkými svetovými resellermi, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť najvýhodnejšie ceny na trhu.

Naše služby

Naše služby sú postavené na čo najväčšie automatizácii a jednoduchosti získanie SSL certifikátov. Zákaznícku podporu poskytujeme nepretržite na e-mailu a v prípade potreby samozrejme komunikujeme so zákazníkmi telefonicky. Vďaka tomu tak môžeme ponúknuť najlepšie ceny na slovenskom trhu. Naše služby využívajú nielen firmy, štátne či obecné úrady, ale aj mnoho zákazníkov, ktorí potrebujú zaistiť HTTPS komunikáciu na bežných www prezentáciách.

Medzi našich zákazníkov patria napríklad firmy TIPSPORT SK, a.s., Slovplant s.r.o., Národná banka Slovenska, Úrad na ochranu osobných údajov SR, Kancelária Ústavného súdu SR, Mestská časť Bratislava-Petržalka, TSM SLOVAKIA s.r.o., LUKOIL Technology Services, J&T REAL ESTATE a.s., RUDOS RUŽOMBEROK, s.r.o. a mnoho ďalších.

100% garancia

Našim zákazníkom ponúkame 100% garanciu spokojnosti s funkčnosťou SSL certifikátu. Pokiaľ nebude z akéhokoľvek dôvodu objednaný certifikát vyhovovať, môžete ho bez dôvodu zrušiť kedykoľvek do 30 dní od potvrdenia objednávky.

 

SSLmentor poradí

Radi poradíme

 • so zabezpečením webu
 • s výberom SSL certifikátu
 • ako generovať CSR žiadosť
 • s inštaláciou SSL certifikátu

kontakt
 • 10+ rokov skúseností

  Na trhu SSL certifikátov sa pohybujeme už viac ako 10 rokov a našim zákazníkom ponúkame tie najlepšie SSL skúsenosti.


  Poradíme s výberom SSL

  Poradíme a zaistíme najvhodnejšie SSL certifikát pre webové stránky, projekt, e-shop, organizáciu.

 • 30 denná garancia

  Nemusíte mať žiadnu obavu. Ak nevyhovuje objednaný certifikát, jednoducho zrušíte objednávku a my vám vrátime peniaze.


  Najlepšie ceny SSL certifikátov

  Pre našich zákazníkov dohovárame najvýhodnejšie ceny SSL certifikátov u našich dodávateľov a Certfikačních Autorít.

Naše ďalší projekty

SecurityHeaders.cz

Moderný spôsob zabezpečenia webových stránok a aplikácií pomocou bezpečnostných hlavičiek.

Projekt je určený všetkým webmasterom a majiteľom internetových prezentácií na čerpanie informácií ako zvýšiť zabezpečenie webových stránok a aplikácií pomocou bezpečnostných hlavičiek.

Na stránkach projektu je popísané detailne viac ako 10 aktuálne využívaných bezpečnostných hlavičiek, ktoré možno mať na vlastnom webe nastavené. Pri každej hlavičky je tiež uvedená ukážka použitie alebo upozornenie na prípadné chyby a problémy pri nasadzovaní. Samostatné články, ako napríklad "5 hlaviček čo musíte mať na webe" alebo návod ako nastaviť bezpečnostné hlavičky na populárnom redakčnom systéme Wordpress, výrazne rozširujú informácie o bezpečnostných hlavičkách a ich použitia.