SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Najlacnejšie SSL certifikáty

Najlacnejšie SSL certifikáty

Najlacnejšie SSL certifikáty

Najpopulárnejším typom certifikátov sú Domain Validated (DV) certifikáty, kedy certifikačná autorita overuje iba vašu doménu. Ponúkané Najlacnejšie SSL certifikáty zaisťujú bezpečnú HTTPS komunikáciu pre každý projekt a odstraňujú nepríjemné a nedôveryhodné označenie „Nezabezpečené“ v internetových prehliadačoch. Všetky najlacnejšie certifikáty sú pre moderné webové prehliadače vrátane mobilných, dôveryhodné a možno ich nasadiť na akékoľvek firemné a osobné webové stránky a projekty, webmail, intranet, zákaznícke portály atď. Získanie a nasadenie DV SSL certifikátu u SSLmentor je otázkou minút. Pre základné HTTPS zabezpečenie www stránok a posilnenie SEO faktora môžete zvoliť akýkoľvek najlacnejší SSL certifikát v našej ponuke.

Najlacnejšie HTTPS zabezpečenie

Najlacnejšie SSL certifikáty sú tzv. Doménové certifikáty (DV - Domain Validation), ktoré sú vystavené okamžite po overení majiteľa domény. Toto overenie je jednoduché, plne automatizované a nevyžaduje manuálny zásah zo strany certifikačnej autority. Vďaka tomu môžeme ponúkať najlacnejšie ceny DV certifikátov na trhu. Overenie najčastejšie prebieha zaslaním e-mailu na zvolenú adresu, kde majiteľ alebo správca domény klikne na odkaz a potvrdí žiadosť o SSL certifikát.

Populárne certifikáty

Populárne certifikáty

Najlacnejšie SSL certifikáty, ktoré si naši zákazníci objednávajú najčastejšie

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia Zabezpečených domén  
Sectigo PositiveSSL 7,17 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain 17,54 € Doménový (DV) Minúty 3-250 Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL WildCard 64,90 € Doménový (DV) Minúty WildCard Detail Objednať
RapidSSL RapidSSL 10,80 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
RapidSSL RapidSSL WildCard 99,97 € Doménový (DV) Minúty WildCard Detail Objednať
Certum Certum Commercial 7,95 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Certum Certum Commercial WildCard 59,90 € Doménový (DV) Minúty WildCard Detail Objednať
Thawte Thawte 123 33,30 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Thawte Thawte 123 WildCard 199,97 € Doménový (DV) Minúty WildCard Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium 49,97 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium SAN 98,30 € Doménový (DV) Minúty 5 domén Detail Objednať
GeoTrust GeoTrust QuickSSL Premium WildCard 215,30 € Doménový (DV) Minúty WildCard Detail Objednať

Cena od - cena vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať SSL certifikát (približne).
Zabezpečené domény - koľko domén môžete zabezpečiť pomocou SSL certifikátu. WildCard = neobmedzený počet sub-domén.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátů

Doménové SSL certifikáty (DV)

Najrýchlejší, najjednoduchší a automatizovaný spôsob overenia. Doménové SSL certifikáty (DV) sú najlacnejšími SSL certifikátmi na trhu. Certifikačná autorita iba overí existenciu domény pred vydaním certifikátu. Celý proces je plne automatizovaný.

Zabezpečte svoj web za niekoľko minút

Získanie a nasadenie lacného DV SSL certifikátu je u SSLmentor otázkou niekoľkých minút. Stačí objednať, zaplatiť a potvrdiť validačný e-mail. Navyše ponúkame jednoduché generovanie žiadosti o certifikát (CSR) v Administrácii. Nie je potrebné riešiť kľúče s administrátorom alebo je generovať na serveri.

Zvýšenie hodnotenia vyhľadávania (SEO)

Bezpečná komunikácia HTTPS zvyšuje hodnotenie stránok v algoritmoch hodnotenia vyhľadávania. Spoločnosť Google zverejnila tieto informácie na blogu už v roku 2014. Hoci ide o jedno z mnohých kritérií, SSL certifikát zabezpečí vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania pre webové stránky zabezpečené protokolom HTTPS v porovnaní s nezabezpečenými stránkami.

SSL chráni integritu

SSL certifikát chráni pred vkladaním obsahu poskytovateľmi internetových služieb a inými tretími stranami. Bez šifrovania je možné, že iní pozmenia vašu stránku a narušia jej integritu. SSL certifikáty proti tomu chránia silné priemyselné štandardné 256-bitové symetrické šifrovanie a 2048-bitové podpisy.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí a dozviete sa viac.

Dôveryhodné so všetkými hlavnými prehliadačmi

Naše SSL cetifikáty majú najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné telefony a stolné počítače, čo znižuje nepríjemné upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Odporúčame DV SSL certifikáty PositiveSSL alebo RapidSSL na zabezpečenie jednej domény. Tieto SSL certifikáty sa vydávajú veľmi rýchlo a poskytujú potrebnú HTTPS komunikáciu medzi serverom a prehliadačom.

Viac informácií o najlacnejších SSL certifikátoch

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Doménový SSL certifikát

Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť dôkaz o vlastníctve/správe registrovanej domény.

DV SSL certifikáty môžete získať v priebehu niekoľkých minút. Overenie žiadateľa o SSL certifikát prebieha zaslaním e-mailovej správy na zvolenú e-mailovú adresu objednanej domény.

Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ju mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: ​​Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: WildCard SSL podporuje iba overenie e-mailom alebo DNS.

Počet zabezpečených domén

Závisí od vybratého certifikátu

Ponúkame SSL certifikáty na zabezpečenie jednej domény, až 250 rôznych domén súčasne alebo pre neobmedzený počet subdomén. Certifikačné autority pre niektoré multidoménové SSL certifikáty novo ponúkajú kombinácius štandardných alebo WildCard domén.

  • SSL pre jednu doménu – certifikát je určený na zabezpečenie jednej domény. Certifikát môže zabezpečiť obe varianty s/bez www: domena.sk aj www.domena.sk. Túto kombináciu vkladá certifikačná autorita automaticky. Pre domény 3. úrovne a vyššie sa variant www nepridáva.
  • SSL pre viacero domén – certifikát dokáže zabezpečiť až 250 rôznych domén. Každá doména môže byť z inej TLD (.sk, .com, .net, .eu atď.) a akejkoľvek úrovne (abc.domena.sk, 123.xyz.domena.xyz). V našej ponuke ako multidoménové SSL certifikáty.
  • WildCard SSL – certifikát dokáže zabezpečiť neobmedzený počet subdomén v rámci ich hlavnej domény. Pred názov domény sa vkladá hviezdička, ktorá v certifikáte funguje ako zástupný znak, takže prehliadače namiesto hviezdičky akceptujú akékoľvek platné znaky pred doménou. V našej ponuke ako WildCard SSL certifikáty.

Viacročné certifikáty

Ponúkame SSL certifikáty až na 5 rokov

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia ani zmeniť názov domény! Pokiaľ sa rozhodujete získať SSL certifikát na 5 rokov, odporúčame najskôr zvážiť, či ho budete celých 5 rokov potrebovať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

Frequently Asked Questions

Najčastejšie otázky o najlacnejších SSL certifikátoch

Môžem si poslať validačný e-mail na osobný e-mail?

Nie. Na výber je podľa pravidiel 5 e-mailových adries: admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@, postmaster@. Žiadne iné e-mailové adresy nie sú možné.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum