SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard SSL certifikát

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard (alebo aj Multi-Domain GeoTrust WildCard SSL) je jedným z najuniverzálnejších SSL certifikátov. Spoločnosťom ponúka kompletné zaistenie bezpečnosti cez celé potrfólio domén a subdomén, a to od kvalitnej certifikačnej autority GeoTrust. Jedná sa o OV certifikát s firemnou validáciou zvyšujúcou dôveru a bezpečnosť na internete, je pre 99,9% webových prehliadačov dôveryhodný. Certifikát obsahuje 2x WildCard SAN domény v základnej konfigurácii. True BusinessID SAN Wildcard certifikát je univerzálnym riešením na zabezpečenie mnohých domén a neobmedzeného počtu subdomén.

V základe - 3 domény

Certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard obsahuje 3 domény (1 hlavná doména + 2x WildCard domény) v základnej cene. Hlavná doména CN (Common Name) musí byť FQDN, nie WildCard, t.j. bez . Môžete pridať až 247 domén, čo predstavuje celkovo 249 domén WildCard. Cena za každú ďalšiu doménu sa vypočíta počas procesu objednávky.

Zabezpečte veľa domén a všetky ich subdomény

Certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard môže zabezpečiť neobmedzený počet subdomén pod každou vloženou doménou. SSL/TLS certifikát WildCard obsahuje pred hlavným názvom domény hviezdičku (), ktorá sa vkladá aj do požiadavky pri generovaní kľúčov pre následnú certifikáciu.

Ceny / Predplatné

 599 € ročne (Celkom: 599 €)
 562,50 € ročne (Celkom: 1 125 €)
 549,67 € ročne (Celkom: 1 649 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Predplatné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke. Podľa najnovších bezpečnostných požiadaviek sa viacročné SSL certifikáty vydávajú len na 1 rok (maximálne 398 dní). Certifikát je potrebné obnovovať každý rok znovu, samozrejme bezplatne. Po vydaní certifikátu nie je možné skrátiť lehotu ani zmeniť názov domény.
Platba - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Dôležité informácie: Základná cena SSL certifikátu GeoTrust True BusinessID WildCard Multi-Domain už obsahuje zabezpečenie 3 domén (1x hlavná + 2x ďalšie domény).
Cena za každú ďalšiu doménu nad základný počet je 1 rok: 239 € | 2 roky: 459 € | 3 roky: 679 € | 4 roky: 899 € | 5 rokov: 1 119 €.
Celkovú cenu za objednávku získate v objednávkovom formulári.

Vlastnosti a výhody certifikátu GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Je to OV SSL!

Firemný SSL certifikát poskytuje bezpečné šifrovanie komunikácie a obsahuje základné informácie o spoločnosti, ktoré sú uvedené v certifikáte a môže si ich pozrieť každý návštevník webovej stránky.

OV SSL zvyšuje dôveru návštevníkov

Firemné SSL certifikáty vytvárajú bezpečné spojenie mezi serverom a zákazníkom a dokazujú dôveryhodnosť firmy. OV SSL certifikáty sú dôveryhodnejšie ako doménové certifikáty (DV SSL).

Neobmedzené serverové licencie a opätovné vydanie

Rovnaký certifikát môžete nainštalovať na viacero serverov.
REISSUE – v prípade, že stratíte svoj súkromný kľúč a bude ťažké nainštalovať certifikát, bude vám bezplatne vydaný nový certifikát.

Zabezpečte neobmedzene subdomén

Multidoménový WildCard SSL certifikát zabezpečí všetky subdomény vložených domén (na rovnakej úrovni). Každá doména v rámci certifikátu so zástupným znakom () zabezpečuje neobmedzený počet subdomén.

Kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi

Tento certifikát nesie najvyššiu kompatibilitu prehliadačov pre mobilné a stolné prehliadače, čo znižuje upozornenia pri prístupe na webovú stránku.

Technické podrobnosti

Certifikát formátu X.509 spĺňa softvérové a priemyselné štandardy, podporuje 2048-bitové šifrovanie verejným kľúčom, symetrické 256-bitové šifrovanie, Free Site Seal.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Tento GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard certifikát by nemal uniknúť pozornosti firmám, hľadajúcim univerzálne riešenie pre zabezpečenie celého portfólia spravovaných domén. Ponúka vlastnosti hviezdičkových certifikátov, multi-doménové zabezpečenie aj firemnú validáciu.

Viac informácií o GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky SSL certifikátu.

Firemný SSL certifikát

OV SSL – obsahuje základné informácie o spoločnosti

Certifikačná autorita overuje vlastníctvo domény, ako aj spoločnosť v štátnych registroch a kontroluje iné právne dokumenty súvisiace s podnikaním.
Overenie domény prebieha odoslaním e-mailovej správy na vybraný e-mail. Podľa pravidiel sú na výber pevné adresy admin@, administrator@, webmaster@, hostmaster@ alebo postmaster@.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: Overovací email nie je možné poslať na osobnú adresu napr. vasemeno@gmail.com.

Ako dlho trvá získanie certifikátu GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard

Certifikačná autorita vykonáva základné firemné overenie

Certifikačná autorita overuje vlastníctvo domény, ako aj registrované obchodné dokumenty a iné právne dokumenty súvisiace s podnikaním. Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu, je potvrdená doména a prebehne telefonické overenie, vydanie certifikátu trvá 2 až 5 dní. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu spoločnosti, čas overenia sa predlžuje.

Počet zabezpečených domén

Zabezpečte neobmedzené množstvo subdomén na mnohých samostatných doménach

Jeden multidoménový WildCard certifikát zabezpečuje neobmedzený počet subdomén až na 250 rôznych doménach. Každá doména môže byť z inej TLD (.domena.sk, .domena.net, .domena.eu atď.) a ľubovoľná úroveň (.abc.domena.sk, .123.xyz.domena.xyz).

Obnovenie certifikátu - RENEW

SSL certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard je nutné vždy obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

S obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, môžete začať 30 dní pred vypršaním jeho platnosti. Obnovu odporúčame nenechávať na poslednú chvíľu, nevyčerpaná platnosť certifikátu sa pripočíta k obnovenému.

Svoj certifikát GeoTrust True BusinessID SAN Wildcard si u nás môžete bez problémov obnoviť, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa alebo u certifikačnej autority. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

REISSUE certifikátu

Neobmedzené a bezplatné opätovné vydanie SSL certifikátu

Počas platnosti certifikátu si môžete certifikát kedykoľvek bezplatne znovu vygenerovať. Toto sa nazýva REISSUE a je užitočné v prípade, že nemáte súkromný kľúč na migráciu na iný server alebo boli kľúče vymazané a neexistuje žiadna záloha. Opätovné vystavenie je možné s novou žiadosťou o certifikát (CSR), ktorá obsahuje rovnaké údaje ako pôvodná objednávka.

Poznámka i: Odporúčaným postupom pri REISSUE je vždy vygenerovať novú žiadosť o certifikát (CSR). Generovaním nového CSR sa vytvorí nový, jedinečný pár kľúčov (verejný/súkromný) pre novo vydaný certifikát.
Poznámka ii: Opätovné vydanie SSL certifikátu nie je možné počas jeho spracovania alebo inej čakajúcej žiadosti o REISSUE či RENEW.

Viacročné certifikáty

SSL certifikát až na 5 rokov za výhodnú cenu

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Spoločnosť Google, tvorca prehliadača Chrome, plánuje ďalšie skracovanie platnosti z dôvodu bezpečnosti a zaistenia čo najväčšej automatizácie pri nasadzovaní SSL certifikátov. Predpokladá sa, že najneskôr od roku 2025 budú certifikáty vydávané iba s 3-mesačnou platnosťou. Certifikačné autority sa na tieto zmeny pripravujú. Viacročné certifikáty odporúčame teraz objednávať s max. platnosťou 2 roky.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia ani zmeniť názov domény! Pokiaľ sa rozhodujete získať SSL certifikát na 3 a viac rokov, odporúčame najskôr zvážiť, či ho budete celý čas potrebovať.

Poznámka i: ​​Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum