SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Certum Cloud CODE Signing

Certum Cloud CODE Signing

Certum Cloud CODE Signing certifikát

Certum Code Signing in the Cloud je podpisový certifikát umiestnený do bezpečného úložiska, podpisovanie prebieha pomocou aplikácie Simply Sign. Ide o firemný CODE certifikát (OV - Organization Validation) pomocou ktorého môžu zákazníci identifikovať autora podpísaného kódu a mať istotu získania originálneho, dôveryhodného softvéru. Podpísaná aplikácia je chránená proti zmene kódu počas distribúcie k užívateľom po sieti internet. Je teda potvrdená integrita obsahu, v opačnom prípade by bol softvér označený za nedôveryhodný. Certifikát Standard Code Signing je základným nástrojom pre vydavateľa aplikácií, programátorov a vývojárov umožňujúcich digitálne podpisovanie kódu a softvérových súborov. Je kompatibilný s technológiou Java Code Signing a Microsoft Authenticode.
V našej ponuke nájdete tiež niekoľko ďalších Code Signing certifikátov na podpisovanie aplikácií a kódu pre vývojárov a SW spoločnosti.

NOVINKA!
CERTUM CODE certifikát umiestnený do bezpečného cloudu, super cena! Po x-násobnom zdražení CODE certifikátu Sectigo CODE ponúkame našim zákazníkom ideálnú a plnohodnotnú náhradu od európskej certifikačnej autority CERTUM.

Standard Code Signing in the Cloud

Certifikát Certum Cloud CODE Signing je univerzálny CODE certifikát, ktorý pomocou aplikácie SimplySign umožňuje standardné podpisovanie kódu na stanici. Vďaka bezpečnému umiestneniu kľúčov v cloude nie je nutné mať fyzický token alebo čipovú kartu s kľúčmi pri počítači. Ponúka tak komfortné podpisovanie odkiaľkoľvek s prístupom k internetu.
Podepisovanie súborov prebieha tak, že na stanici (PC, Mac) je nainštalovaný program SimplySign Desktop, ktorý emuluje prepojenie fyzickej krypto karty a čítačky kariet s umiestneným certifikátom v cloude. Pomocou aplikácie SimplySign na mobile je generovaný 6 miestny token, ktorý sprístupní certifikát na podpisovanie na cca 2 hodiny. Na stanici môžete potom podpisovať neobmedzene súborov napríklad pomocou aplikácie Microsoft SignTool ako ste zvyknutí. Po expirácii je nutné zadať z mobilného telefónu nový token (funkčne je to podobné napríklad aplikácii Google Authenticator). SimplySign app a SimplySign Desktop sú k dispozícii zadarmo.

Ceny

 127 € ročne (Celkom: 127 €)
 109 € ročne (Celkom: 218 €)
 97 € ročne (Celkom: 291 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Viac-ročné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátov Certum Cloud CODE Signing

Bezpečnosť aplikácie

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužitiu názvu vašej spoločnosti k šíreniu falšovaného softvéru či k úprave kódu.

Podpora distribúcie

Podpísané aplikácie pomáhajú zvýšiť počet stiahnutí a výnosy z predaja. Vyššia dôvera pomáha rozširovať distribučné kanály pre váš softvér.

Dôvera zákazníkov

Podpísaný softvér chráni zákazníkov pred malwarom a inými škodlivými hrozbami. Digitálny podpis chráni a uisťuje zákazníkov, že je zabezpečená integrita kódu, ktorý si stiahli, a že program je neporušený, nie je poškodený ani nijako pozmenený. Zvýšená dôvera podporuje lepšie vnímanie aplikácie používateľom.

Autenticita

Po stiahnutí má používateľ istotu, že získaný kód skutočne pochádza od vás ako vydavateľa, čo zaisťuje reputáciu spoločnosti. CODE certifikáty umožňujú zákazníkom identifikovať autora digitálne podpísaného kódu, pričom sa ubezpečujú, že program pochádza od očakávanej spoločnosti.

Bezproblémová integrácia

Ponúkané certifikáty Code Signing je možné bez problémov použiť pre operačné systémy Windows, MacOS a iOS. Všetky certifikačné autority spolupracujú so spoločnosťami ako Microsoft alebo Apple a riadia sa ich odporúčaniami a zásadami pre vydávanie certifikátov podľa CA/Browser fóra.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí sa dozviete viac.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Certifikát Certum Code Signing in the Cloud je ideálny pre vývojárov za veľmi výhodnú cenu od európskej certifikačnej autority. Certifikát nevyžaduje zakúpenie bezpečného tokenu pre umiestnenie kľúčov.

Viac informácií o Certum Cloud CODE Signing

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Firemný CODE certifikát

Autorita musí overit identitu organizácie

Validácia žiadateľa o kódový certifikát sa vykonáva na základe firemných validačných štandardov OV (Organization Validation). Certifikačná autorita najskôr overí existenciu firmy a adresu, najčastejšie v obchodnom registri.

Viac informácií o overení CODE certifikátu je k dispozícii na support.certum.eu: Code Signing - required documents.
Validácia kontaktu prebieha pomocou Automatic identity verification .

Ako dlho trvá získanie certifikátu Certum Cloud CODE Signing

Certifikačná autorita vykonáva základné firemné overenie

Certifikačná autorita overuje právnu identitu organizácie. Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu a prebehne telefonické overenie, vydanie certifikátu trvá 3 až 5+ dní. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu spoločnosti, čas overenia sa predlžuje.

Obnovenie certifikátu (RENEW)

Certum Cloud CODE Signing certifikát je nutné obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

Odporúčame začať s obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, cca. 30 dní pred expiráciou. Obnovenie CODE certifikátu je prakticky totožné ako žiadosť o nový, a preto nie je rýchlejšie. Ak potrebujete pokračovať v podpisovaní vášho softvéru, rozhodne si nenechávajte obnovenie na poslednú chvíľu.

Svoj certifikát Certum Cloud CODE Signing si u nás môžete obnoviť bez problémov, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystéme Windows

Pomocou štandardného certifikátu Code Signing si vývojár musí vybudovať reputáciu, aby sa vyhol varovnej SmartScreen obrazovke. Po vybudovaní reputácie je možné nové verzie aplikácie podpísať rovnakým certifikátom a zachovať si rovnakú reputáciu. Je však potrebné pred expiráciou obnoviť CODE certifikát. SmartScreen nespája obnovený certifikát s certifikátom, ktorého platnosť vypršala. To znamená, že reputáciu je potrebné prebudovať pri každom novom CODE Signing certifikáte.
Ak je cieľom vyhnúť sa SmartScreen ochraně, jediným riešením je objednať si podpisový EV CODE certifikát.

Bližšie informácie nájdete Čo je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://time.certum.pl

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum