SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

DigiCert CODE Signing

DigiCert CODE Signing

DigiCert CODE Signing certifikát

Certifikát na podpisovanie kódu určený pre spoločnosti distribuujúce vlastné aplikácie. Bez CODE Signing certifikátu sú aplikácie označené ako nedôveryhodné. Naopak podpísaná aplikácia je chránená proti zmene kódu a chráni tak pred zneužitím inštalácie aplikácie na počítači alebo mobilnom telefóne. Certifikát DigiCert CODE Signing je firemný (OV) certifikát, takže zahŕňa identifikáciu spoločnosti prostredníctvom firemnej autentifikácie. Zákazník si tak môže overiť, že softvér skutočne pochádza od vydavateľa, ktorý ho podpísal.

V cene CODE certifikátu je už zahrnutý hardvér TOKEN + dodanie tokenu (~130 USD).
Pokiaľ máte záujem o certifikát inštalovaný na vlastný token spĺňajúci certifikáciu FIPS 140-2 level 2 a vyššie, kontaktujte nás.

Firemný CODE certifikát

Certifikát DigiCert CODE Signing je kvalitný značkový CODE certifikát pre digitálne podepisovanie kódu. DigiCert CODE Signing certifikát a jeho súkromný kľúč je dodávaný na HW tokene, ktorý spĺňa prísne kritériá pre uchovávanie CODE signing certifikátov. Harware token zasiela priamo certifikačná autorita DigiCert. Upozorňujeme, že certifikát CODE nie je možné z tokenu exportovať z dôvodu požiadaviek na bezpečnosť. Pre podpisovanie softvéru a kódu v tímoch odporúčame nastaviť pravidlá a postupy pre podpisovanie.

Získajte certifikát DigiCert CODE Signing pre vyššiu dôveryhodnosť vašich aplikácií a väčší počet inštalácií alebo si vyberte iný z ponúkaných CODE Signing.

Ceny

 477 € ročne (Celkom: 477 €)
 389 € ročne (Celkom: 778 €)
 359 € ročne (Celkom: 1 077 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Viac-ročné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátov DigiCert CODE Signing

Bezpečnosť aplikácie

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužitiu názvu vašej spoločnosti k šíreniu falšovaného softvéru či k úprave kódu.

Podpora distribúcie

Podpísané aplikácie pomáhajú zvýšiť počet stiahnutí a výnosy z predaja. Vyššia dôvera pomáha rozširovať distribučné kanály pre váš softvér.

Dôvera zákazníkov

Podpísaný softvér chráni zákazníkov pred malwarom a inými škodlivými hrozbami. Digitálny podpis chráni a uisťuje zákazníkov, že je zabezpečená integrita kódu, ktorý si stiahli, a že program je neporušený, nie je poškodený ani nijako pozmenený. Zvýšená dôvera podporuje lepšie vnímanie aplikácie používateľom.

Autenticita

Po stiahnutí má používateľ istotu, že získaný kód skutočne pochádza od vás ako vydavateľa, čo zaisťuje reputáciu spoločnosti. CODE certifikáty umožňujú zákazníkom identifikovať autora digitálne podpísaného kódu, pričom sa ubezpečujú, že program pochádza od očakávanej spoločnosti.

Bezproblémová integrácia

Ponúkané certifikáty Code Signing je možné bez problémov použiť pre operačné systémy Windows, MacOS a iOS. Všetky certifikačné autority spolupracujú so spoločnosťami ako Microsoft alebo Apple a riadia sa ich odporúčaniami a zásadami pre vydávanie certifikátov podľa CA/Browser fóra.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí sa dozviete viac.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Certifikát DigiCert Code Signing ponúka funkčnosť naprieč širokou škálou platforiem a je správnou voľbou pre spoločnosti, ktoré uprednostňujú značkový CODE certifikát DigiCert na podpisovanie aplikácií.

Viac informácií o DigiCert CODE Signing

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Firemný CODE certifikát

Autorita musí overit identitu organizácie

Validácia žiadateľa o kódový certifikát sa vykonáva na základe firemných validačných štandardov OV (Organization Validation). Certifikačná autorita najskôr overí existenciu firmy a adresu, najčastejšie v obchodnom registri. Následne sa overuje existencia telefónneho čísla z verejne prístupnej databázy. Po overení všetkých údajov certifikačná autorita vykoná telefonické overenie žiadosti a overenie žiadateľa (Admin kontakt). Ak je všetko v poriadku, následne je vystavený certifikát.

Ako dlho trvá získanie certifikátu DigiCert CODE Signing

Certifikačná autorita vykonáva základné firemné overenie

Certifikačná autorita overuje právnu identitu organizácie. Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu a prebehne telefonické overenie, vydanie certifikátu trvá 3 až 5+ dní. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu spoločnosti, čas overenia sa predlžuje.

Obnovenie certifikátu (RENEW)

DigiCert CODE Signing certifikát je nutné obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

Odporúčame začať s obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, cca. 30 dní pred expiráciou. Obnovenie CODE certifikátu je prakticky totožné ako žiadosť o nový, a preto nie je rýchlejšie. Ak potrebujete pokračovať v podpisovaní vášho softvéru, rozhodne si nenechávajte obnovenie na poslednú chvíľu.

Svoj certifikát DigiCert CODE Signing si u nás môžete obnoviť bez problémov, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystéme Windows

Pomocou štandardného certifikátu Code Signing si vývojár musí vybudovať reputáciu, aby sa vyhol varovnej SmartScreen obrazovke. Po vybudovaní reputácie je možné nové verzie aplikácie podpísať rovnakým certifikátom a zachovať si rovnakú reputáciu. Je však potrebné pred expiráciou obnoviť CODE certifikát. SmartScreen nespája obnovený certifikát s certifikátom, ktorého platnosť vypršala. To znamená, že reputáciu je potrebné prebudovať pri každom novom CODE Signing certifikáte.
Ak je cieľom vyhnúť sa SmartScreen ochraně, jediným riešením je objednať si podpisový EV CODE certifikát.

Bližšie informácie nájdete Čo je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

Informácie o serveri na časové pečiatky DigiCert pre CODE certifikáty: DigiCert Time Stamping Server.

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://timestamp.digicert.com

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum