SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

DigiCert S/MIME

DigiCert S/MIME

DigiCert S/MIME Premium

Osobný certifikát DigiCert S/MIME Premium Certificate je vystavovaný firemným zákazníkom a obsahuje informácie o firme a meno majiteľa certifikátu. Umožňuje prípadne vložiť vlastné označenie názvu certifikátu a vytvoriť tak firemný systémový elektronický podpis pre automatizované podpisovanie dokumentov, faktúr atď. Certifikačná autorita DigiCert vykonáva validáciu žiadosti polo-automatizovane a pri bezproblémovom vyhodnotení žiadosti je certifikát vystavený veľmi rýchlo.
DigiCert S/MIME Premium certifikát je vhodný pre firemnú elektronickú komunikáciu, a to ako internú tak aj pre komunikáciu s partnermi.

Firemný e-mailový elektronický podpis

DigiCert S/MIME Premium Certificate je ideálny certifikát na zabezpečenie firemnej elektronickej komunikácie. Osobný certifikát umožňuje digitálne podpisovať a šifrovať e-mailovú komunikáciu, ponúka možnosť dvojfaktorového overovania užívateľov a zamestnancov. Certifikát podpíše a ochráni proti zmenám dôležité dokumenty zasielané po internetovej sieti. Certifikáty spoločnosti DigiCert sú plne dôveryhodné vo všetkých populárnych e-mailových klientoch a internetových prehliadačoch. DigiCert Premium certifikát je taktiež ponúkaný pod označením DigiCert Client Premium Class 2 S/MIME certifikát.

Ceny

 42,50 € ročne (Celkom: 42,50 €)
 39,95 € ročne (Celkom: 79,90 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie S/MIME certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Viac-ročné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody - DigiCert S/MIME Premium

Podpísanie e-mailov

Podpísaný e-mail osobným certifikátom zabezpečuje integritu obsahu e-mailu proti zmene, potvrdzuje odosielateľa e-mailu. Umožňuje šifrovať správy.

Podpísanie dokumentov

Podpísaný dokument nemožno zmeniť alebo upraviť, bez toho by bol zrušený elektronický podpis. Podpísaný dokument nesie informáciu signatára.

Autentizácia

Autorizacia používateľa pomocou osobného certifikátu je vysokým štandardom zabezpečenia prístupu do aplikácií. Využívané napr. Bankami.

Šifrovanie

Šifrovaním sa dáta prevádzajú pomôcou asymetrickej kryptografie na dáta šifrované. Šifrované dáta sú čitateľné iba pre majiteľa dešifrovacieho kľúča (privátneho kľúča).

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Firemný certifikát DigiCert Premium je ideálny produkt pre firemných zákazníkov na zaistenie bezpečnej elektronickej komunikácii. Certifikát umožňuje vložiť individuálny názov namiesto mena žiadateľa (CN) a tak ho prispôsobiť firemným potrebám.

Viac informácií o DigiCert S/MIME Premium

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

Firemný S/MIME certifikát

Certifikačná autorita musí overit identitu organizácie a žiadateľa

Validácia žiadateľa o osobný certifikát sa vykonáva na základe firemných validačných štandardov OV (Organization Validation). Certifikačná autorita najskôr overí existenciu firmy a adresu, najčastejšie v obchodnom registri. Následne sa overuje existencia telefónneho čísla z verejne prístupnej databázy. Po overení všetkých údajov certifikačná autorita vykoná telefonické overenie žiadosti a overenie žiadateľa. Ak je všetko v poriadku, následne je vystavený certifikát.

Ako dlho trvá získanie certifikátu DigiCert S/MIME Premium

Certifikačná autorita vykonáva základné firemné overenie

Certifikačná autorita overuje právnu identitu organizácie a overuje osobu žiadateľa z objednávky. Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu a prebehne telefonické overenie, vydanie certifikátu trvá 1 až 5+ dní.

Obnovenie certifikátu (RENEW)

DigiCert S/MIME Premium certifikát je nutné obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

Odporúčame začať s obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, cca. 15-30 dní pred expiráciou. Obnovenie osobného certifikátu je prakticky totožné ako žiadosť o nový, a preto nie je rýchlejšie. Ak potrebujete pokračovať v podpisovaní, rozhodne si nenechávajte obnovenie na poslednú chvíľu.

Svoj certifikát DigiCert S/MIME Premium si u nás môžete obnoviť bez problémov, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

Vlastnosti S/MIME certifikátu

Osobní certifikáty jsou funkční napříč širokou škálou platforem a aplikací

Kompatibilita
Client OS: Windows 11/10/8/7 Vista, XP, 2000, Mac OS X, Snow Leopard, Linux Client OS
Server OS: Windows Server 2008, 2003, 2000, Linux, UNIX, Solaris, Novell
Web Server: Microsoft IIS7, IIS6, Apache, Tomcat, IBM HTTP, Weblogic, Cobalt

Zabezpečenie
Zabezpečenie e-mailovej komunikácie so silným 256-bitovým šifrovaním a digitálnym podpisom.
Minimálna dĺžka šifrovacieho kľúča: RSA/DSA 2048 bit.

Dokumenty
Podpora podpisovania Microsoft® Office a OpenOffice documents. Podpisovanie PDF súborov.

Dôležité informácie

Doplňujúce informácie k osobnému certifikátu

Komunikácia so štátnou správou
Ponúkané komerčné certifikáty nie sú určené na komunikáciu so štátnou správou! Pre komunikáciu so štátnou správou je potrebné získať Kvalifikovaný elektronický podpis.

Podpisovanie PDF dokumentov
PDF súbory je možné bez problému s certifikátmi podpisovať. Komerčné osobné certifikáty sú primárne určené na podpisovanie a šifrovanie e-mailov a na autentizáciu užívateľa. V programe Adobe Acrobat Reader nemajú plnú dôveryhodnosť, pretože nemajů podporu Adobe Acrobat AATL (Adobe Approved Trust List).
V našej nápověde publikujeme návod - ako nastaviť dôveryhodnosť komerčných certifikátov pre ich plnú funkčnosť.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum