SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Nová objednávka: PositiveSSL EV

Ak máte u nás už vytvorený účet, přihlaste sa prosím, a pokračujte v objednávke.
Objednaný certifikát je možné uhradiť on-line platobnou kartou, PayPalom, bankovým prevodom (FIO banka). Na požiadanie vystavíme daňový doklad pred uhradením.

Technické detaily certifikátu

99,90 € (120,88 € s DPH)

Finálna koncová cena bude bez DPH pri zadaní IČ u fakturačných údajov. DPH odvádza objednávateľ (reverse-charge). Viac informácií o platbe DPH.

Dôležité informácie pre viac-ročné webové SSL certifikáty:
Bezpečnostné pravidlá umožňujú vystaviť webový SSL certifikát na max. 398 dní. Z tohto dôvodu sú viacročné SSL certifikáty vystavované na 1 rok s následnou obnovou zdarma. Po vystavení certifikátu sa nedá platnosť skrátiť, požadovať vrátenie nevyužitého obdobie alebo zmeniť názov domény.
›› Od roku 2025/26 bude pravdepodobne skrátená platnosť certifikátov na 3 mesiace! Odporúčame objednanie na max. 2-3 roky.

Žiadateľ o certifikát

Dôležité informácie:
Žiadateľ o firemné, EV SSL certifikát alebo CODE certifikát je uvedený v certifikáte. Vyplňte celý názov firmy a adresu, tieto údaje bude certifikačná autorita overovať. Pokiaľ poznáte číslo DUNS, vyplňte ho.

Technický a autorizačný kontakt

Upozornenie: Pre firemné (OV/EV) certifikáty uveďte do autorizačného kontaktu osobu, ktorá má oprávnenie žiadať za spoločnosť o certifikát. Táto osoba bude tiež autoritou validovaná.

Fakturačné údaje

Upozornenie: Na základe fakturačných údajov bude vytvorený nový administratívny účet s vloženým e-mailom, ktorý bude súčasne slúžiť ako LogIn.

Súhlas s podmienkami

s povinnosťou platby

30-dňová záruka vrátenia peňazí SPOKOJNOSŤ ALEBO VRÁTENIE PEŇAZÍ !
Bezpečná platba BEZPEČNÁ PLATBA
SSLmentor Projekt SSLmentor od 2017