SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Sectigo EV CODE Signing

Sectigo EV CODE Signing

Sectigo EV CODE Signing certifikát

Certifikát Sectigo CODE Sign Extended Validation ponúka najdôveryhodnejšie riešenie podpisovania kódu vrátane podpory Windows Hardware Developer Center a filtra SmarScreen v systéme Windows 8/10/11. Vďaka Code Signing EV certifikátu je podpísaný kód dôveryhodný vo Windows Smartsreen Filteri.
Windows SmartScreen Reputation je nástroj spoločnosti Microsoft, ktorý ochraňuje užívateľa pred neznámymi programami. Na základe zbieraných anonymných údajov od komunity priraďuje programom dôveryhodnosť, ktorá rozhoduje o zobrazenie SmartScreen pri inštalácii programu. EV certifikát tento problém vyrieši ako u začínajúcich aplikácií, ako aj známejších aplikácií s nižšou úrovňou reputácie. Viac o Windows SmartScreen filteri.

V cene CODE certifikátu je už zahrnutý hardvér TOKEN + dodanie tokenu (~130 USD).
Pokiaľ máte záujem o certifikát inštalovaný na vlastný token spĺňajúci certifikáciu FIPS 140-2 level 2 a vyššie, kontaktujte nás.

EV CODE Sign Sectigo

Sectigo EV CODE Signing certifikát a jeho súkromný kľúč je dodávaný iba na HW tokene, ktorý posiela priamo autorita Sectigo. Certifikát teda nie je uložený niekde na bežnom disku, je chránený heslom a nedá sa tak ľahko ukradnúť a zneužiť. CODE certifikát nie je možné exportovať z tokenu kvôli požiadavkám na bezpečnosť.

Certifikát Sectigo EV CODE Signing je kvalitný EV Code SSL certifikát v našej ponuke, ktorý je doplnený o ďalšie certifikáty na podpisovanie kódu pre vývojárov a softvérové ​​spoločnosti.

Ceny

 577 € ročne (Celkom: 577 €)
 434 € ročne (Celkom: 868 €)
 399 € ročne (Celkom: 1 197 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Viac-ročné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátov Sectigo EV CODE Signing

Bezpečnosť aplikácie

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužitiu názvu vašej spoločnosti k šíreniu falšovaného softvéru či k úprave kódu.

Podpora distribúcie

Podpísané aplikácie pomáhajú zvýšiť počet stiahnutí a výnosy z predaja. Vyššia dôvera pomáha rozširovať distribučné kanály pre váš softvér.

Dôvera zákazníkov

Podpísaný softvér chráni zákazníkov pred malwarom a inými škodlivými hrozbami. Digitálny podpis chráni a uisťuje zákazníkov, že je zabezpečená integrita kódu, ktorý si stiahli, a že program je neporušený, nie je poškodený ani nijako pozmenený. Zvýšená dôvera podporuje lepšie vnímanie aplikácie používateľom.

Autenticita

Po stiahnutí má používateľ istotu, že získaný kód skutočne pochádza od vás ako vydavateľa, čo zaisťuje reputáciu spoločnosti. CODE certifikáty umožňujú zákazníkom identifikovať autora digitálne podpísaného kódu, pričom sa ubezpečujú, že program pochádza od očakávanej spoločnosti.

Bezproblémová integrácia

Ponúkané certifikáty Code Signing je možné bez problémov použiť pre operačné systémy Windows, MacOS a iOS. Všetky certifikačné autority spolupracujú so spoločnosťami ako Microsoft alebo Apple a riadia sa ich odporúčaniami a zásadami pre vydávanie certifikátov podľa CA/Browser fóra.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí sa dozviete viac.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Certifikát Sectigo Code EV zaisťuje dôveryhodnosť podpísaného kódu vo Windows SmartScreen Filter. Je vhodný pre spoločnosti vyvíjajúce pre OS Windows, kde sa vyžadujú vysoké požiadavky na dôveryhodnosť.

Viac informácií o Sectigo EV CODE Signing

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

EV CODE certifikát

Overení zahŕňa dôsledné preverenie žiadateľa

EV CODE certifikát je určený len pre firemných zákazníkov a vydáva sa po dôkladnej validácii žiadateľa. Certifikačná autorita overuje existenciu firmy a adresu, najčastejšie v obchodnom registri. Ak má spoločnosť menej ako 3 roky, môže si vyžiadať ďalšie dokumenty. Vyžaduje si to aj overenie osoby žiadateľa o certifikát, ktorého overuje úrad telefonicky. Zároveň sa overuje existencia telefónneho čísla spoločnosti z verejne prístupnej databázy. Po overení všetkých informácií vykoná certifikačná autorita telefonickú validáciu. Najskôr overí administratívny kontakt a nakoniec kontakt na spoločnosť. Ak je všetko v poriadku, certifikát je následne vydaný.

Nový token s certifikátom je zaslaný zásielkovou službou (DHL, UPS atď.). Klient dostane kód pre sledovania zásilky s ďalšími informáciami.

Ako dlho trvá získanie certifikátu Sectigo EV CODE Signing

Certifikačná autorita vykonáva dôsledné preverenie spoločnosti

Overenie spoločnosti sa vykonáva v súlade s prísnymi pokynmi CA/Browser fóra a zahŕňa prísny proces overovania spoločnosti verejnou certifikačnou autoritou.
Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu a sú vykonané všetky telefonické overenia, vydanie certifikátu trvá 3 až 10+ dní.

Obnovenie certifikátu (RENEW)

Sectigo EV CODE Signing certifikát je nutné obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

Odporúčame začať s obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, cca. 30 dní pred expiráciou. Obnovenie CODE certifikátu je prakticky totožné ako žiadosť o nový, a preto nie je rýchlejšie. Ak potrebujete pokračovať v podpisovaní vášho softvéru, rozhodne si nenechávajte obnovenie na poslednú chvíľu.

Svoj certifikát Sectigo EV CODE Signing si u nás môžete obnoviť bez problémov, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystéme Windows

S EV CODE certifikátom nemusí vývojár kódu riešiť reputáciu a nedôveru SmartScreen. Podpísaná aplikácia bez problémov prejde reputačným filtrom do inštalačného dialógu, kde sa používateľovi zobrazí názov programu a vydavateľ.

Bližšie informácie nájdete Čo je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

Informácie o serveri časovej pečiatky Sectigo pre CODE certifikáty: Sectigo Time Stamping Server.

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://timestamp.sectigo.com

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum