SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

Certum Cloud EV CODE Signing

Certum Cloud EV CODE Signing

Certum Cloud EV CODE Signing certifikát

Certifikát Certum Extended Validation Cloud CODE ponúka najdôveryhodnejšie riešenie podpisovania kódu pre operačný systém Windows. Podpísané programy pomocou EV CODE "preskočí" SmarScreen filter a užívateľom je rovno zobrazený dialóg pre inštaláciu programu.
Windows SmartScreen Reputation je nástroj spoločnosti Microsoft, ktorý ochraňuje užívateľa pred neznámymi programami. Na základe zbieraných anonymných údajov od komunity priraďuje programom dôveryhodnosť, ktorá rozhoduje o zobrazenie SmartScreen pri inštalácii programu. EV certifikát tento problém vyrieši ako u začínajúcich aplikácií, ako aj známejších aplikácií s nižšou úrovňou reputácie. Viac o Windows SmartScreen filteri.

NOVINKA!
CERTUM EV CODE certifikát umiestnený do bezpečného cloudu, podpisovanie on-line, super cena!

Certum EV CODE Sign

Certifikát Certum Cloud EV CODE Signing je najdôveryhodnejší CODE certifikát od CA Certum, ktorý pomocou aplikácie SimplySign umožňuje podpisovanie kódu na stanici. Vďaka bezpečnému umiestneniu kľúčov v cloude nie je nutné mať fyzický token alebo čipovú kartu s kľúčmi pri počítači. Ponúka tak komfortné podpisovanie odkiaľkoľvek s prístupom k internetu.
Podepisovanie súborov prebieha tak, že na stanici (PC, Mac) je nainštalovaný program SimplySign Desktop, ktorý emuluje prepojenie fyzickej krypto karty a čítačky kariet s umiestneným certifikátom v cloude. Pomocou aplikácie SimplySign na mobile je generovaný 6 miestny token, ktorý sprístupní certifikát na podpisovanie na cca 2 hodiny. Na stanici môžete potom podpisovať neobmedzene súborov napríklad pomocou aplikácie Microsoft SignTool ako ste zvyknutí. Po expirácii je nutné zadať z mobilného telefónu nový token (funkčne je to podobné napríklad aplikácii Google Authenticator). SimplySign app a SimplySign Desktop sú k dispozícii zadarmo.

Certifikát Certum Cloud EV CODE Signing je populárny EV Code SSL certifikát. Preskúmajte našu ďalšiu ponuku code certifikátov → CODE Signing Certifikáty.

Ceny

 247 € ročne (Celkom: 247 €)
 209 € ročne (Celkom: 418 €)
 197 € ročne (Celkom: 591 €)

Ceny bez DPH.

Cena zahŕňa: získanie SSL certifikátu, základná technická podpora k objednávke
Viac-ročné - konečná viacročná cena je uvedená v zátvorke.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

Vlastnosti a výhody certifikátov Certum Cloud EV CODE Signing

Bezpečnosť aplikácie

Code Signing Certificate udržuje integritu kódu a zabraňuje zneužitiu názvu vašej spoločnosti k šíreniu falšovaného softvéru či k úprave kódu.

Podpora distribúcie

Podpísané aplikácie pomáhajú zvýšiť počet stiahnutí a výnosy z predaja. Vyššia dôvera pomáha rozširovať distribučné kanály pre váš softvér.

Dôvera zákazníkov

Podpísaný softvér chráni zákazníkov pred malwarom a inými škodlivými hrozbami. Digitálny podpis chráni a uisťuje zákazníkov, že je zabezpečená integrita kódu, ktorý si stiahli, a že program je neporušený, nie je poškodený ani nijako pozmenený. Zvýšená dôvera podporuje lepšie vnímanie aplikácie používateľom.

Autenticita

Po stiahnutí má používateľ istotu, že získaný kód skutočne pochádza od vás ako vydavateľa, čo zaisťuje reputáciu spoločnosti. CODE certifikáty umožňujú zákazníkom identifikovať autora digitálne podpísaného kódu, pričom sa ubezpečujú, že program pochádza od očakávanej spoločnosti.

Bezproblémová integrácia

Ponúkané certifikáty Code Signing je možné bez problémov použiť pre operačné systémy Windows, MacOS a iOS. Všetky certifikačné autority spolupracujú so spoločnosťami ako Microsoft alebo Apple a riadia sa ich odporúčaniami a zásadami pre vydávanie certifikátov podľa CA/Browser fóra.

30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zákaznícka skúsenosť je pre nás prvou a prvoradou prioritou. Vybraný SSL certifikát nie je vhodný pre vaše potreby? Chcete ešte jeden? Alebo len chcete zrušiť objednávku? Všetkým našim zákazníkom ponúkame 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pozrite si naše Pravidlá vrátenia peňazí sa dozviete viac.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Certifikát Certum Extended Validation Cloud CODE zaisťuje dôveryhodnosť podpísaného kódu vo Windows SmartScreen Filter. Je vhodný pre spoločnosti vyvíjajúce pre OS Windows, kde sa vyžadujú vysoké požiadavky na dôveryhodnosť.

Viac informácií o Certum Cloud EV CODE Signing

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

EV CODE certifikát

Overení zahŕňa dôsledné preverenie žiadateľa

EV CODE certifikát je určený len pre firemných zákazníkov a vydáva sa po dôkladnej validácii žiadateľa. Certifikačná autorita overuje existenciu firmy a adresu, najčastejšie v obchodnom registri. Ak má spoločnosť menej ako 3 roky, môže si vyžiadať ďalšie dokumenty. Vyžaduje si to aj overenie osoby žiadateľa o certifikát, ktorého overuje úrad telefonicky. Zároveň sa overuje existencia telefónneho čísla spoločnosti z verejne prístupnej databázy. Po overení všetkých informácií vykoná certifikačná autorita telefonickú validáciu. Najskôr overí administratívny kontakt a nakoniec kontakt na spoločnosť. Ak je všetko v poriadku, certifikát je následne vydaný.

Viac informácií o overení CODE certifikátu je k dispozícii na support.certum.eu: Code Signing - required documents.
Validácia kontaktu prebieha pomocou Automatic identity verification .

Ako dlho trvá získanie certifikátu Certum Cloud EV CODE Signing

Certifikačná autorita vykonáva dôsledné preverenie spoločnosti

Overenie spoločnosti sa vykonáva v súlade s prísnymi pokynmi CA/Browser fóra a zahŕňa prísny proces overovania spoločnosti verejnou certifikačnou autoritou.
Ak má certifikačná autorita dostatočnú dokumentáciu a sú vykonané všetky telefonické overenia, vydanie certifikátu trvá 3 až 10+ dní.

Obnovenie certifikátu (RENEW)

Certum Cloud EV CODE Signing certifikát je nutné obnoviť pred vypršaním jeho platnosti

Odporúčame začať s obnovou SSL certifikátu, ktorého platnosť končí, cca. 30 dní pred expiráciou. Obnovenie CODE certifikátu je prakticky totožné ako žiadosť o nový, a preto nie je rýchlejšie. Ak potrebujete pokračovať v podpisovaní vášho softvéru, rozhodne si nenechávajte obnovenie na poslednú chvíľu.

Svoj certifikát Certum Cloud EV CODE Signing si u nás môžete obnoviť bez problémov, aj keď ste si ho pôvodne objednali od iného dodávateľa. Vždy máme lepšie ceny ako certifikačná autorita!

Microsoft SmartScreen

Bezpečnost v ekosystéme Windows

S EV CODE certifikátom nemusí vývojár kódu riešiť reputáciu a nedôveru SmartScreen. Podpísaná aplikácia bez problémov prejde reputačným filtrom do inštalačného dialógu, kde sa používateľovi zobrazí názov programu a vydavateľ.

Bližšie informácie nájdete Čo je Windows SmartScreen?

Time Stamping Server

Time Stamp Server & Stamping Protocols pro Code Signing

RFC3161 compliant Time Stamp Authority (TSA) server: http://time.certum.pl

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum