SSLmentor

Kvalitné TLS/SSL certifikáty pre webové stránky a internetové projekty.

PositiveSSL

PositiveSSL

SSL certifikáty PositiveSSL

Rad certifikátov PositiveSSL ponúka najpopulárnejšie a najlacnejšie komerčné SSL certifikáty na trhu od svetovej certifikačnej autority Sectigo. Najlacnejšie SSL certifikáty PositiveSSL sú DV (Domain validated) certifikáty, ktoré sú overované zaslaným e-mailom na zvolenú adresu domény. Vďaka tomuto overeniu môžu byť vystavené a nasadené veľmi rýchlo do prevádzky. Certifikáty z radu Sectigo PositiveSSL sú pre 99,9 % webových prehliadačov úplne dôveryhodné.

PositiveSSL certifikáty sú ideálnou voľbou pre akékoľvek webové stránky. SSL certifikáty sú vhodné pre blogy, osobné stránky, fóra a ďalšie, kde je primárne požadované zaistenie zabezpečenej HTTPS komunikácie. Doménové PositiveSSL sú samozrejme taktiež vhodné pre firemné alebo produktové webové stránky, pri ktorých je dostačujúce overenie majiteľa na úrovni domény. PositiveSSL EV certifikát ponúka najvyššiu úroveň zabezpečenia a dôveryhodnosti.

PositiveSSL certifikáty

PositiveSSL certifikáty

Kompletná ponuka SSL certifikátov radu PositiveSSL

CA SSL certifikát Cena od Overenie Rýchosť vystavenia Zabezpečených domén  
Sectigo PositiveSSL 7,17 € Doménový (DV) Minúty 1 doména Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL Multi-Domain 17,54 € Doménový (DV) Minúty 3-250 Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL WildCard 64,90 € Doménový (DV) Minúty Wildcard Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL EV 89,98 € Extended (EV) 5-10 dní 1 doména Detail Objednať
Sectigo PositiveSSL EV Multi-Domain 159,98 € Extended (EV) 5-10 dní 3-250 Detail Objednať

Cena od - cena vyjadruje najvýhodnejšiu ročnú cenu certifikátu pri objednaní na viacero rokov. Pre viac informácií si rozkliknite detail certifikátu.
Rýchlosť vydania - ako dlho bude certifikačná autorita vydávať SSL certifikát (približne).
Zabezpečené domény - koľko domén môžete zabezpečiť pomocou SSL certifikátu. WildCard = neobmedzený počet sub-domén.
Platby - prijímame platby kartou, PayPal a bankovým prevodom.

SSLmentor

SSLmentor odporúča

Kvalitné a dôveryhodné HTTPS zabezpečenie komunikácie webových stránok získate pri zakúpení niektorého z SSL certifikátov z radu PositiveSSL! SSL certifikáty PositiveSSL ponúka jedny z najlepších cien SSL certifikátov.

Viac informácií o CA PositiveSSL

Čo by ste mali vedieť pred zadaním objednávky.

SSL certifikáty PositiveSSL

Najlacnejší rad SSL certifikátov od certifikačnej autority Sectigo

PositiveSSL certifikáty sú známe pod značkou certifikačnej autority COMODO. Tá sa v roku 2018 premenovala na certifikačnú autoritu SECTIGO a teraz je rad SSL certifikátov označovaný ako Sectigo PositiveSSL. Ide však o rovnaké SSL certifikáty ako predtým.

Doménové SSL certifikáty

SSL certifikáty vydané v priebehu niekoľkých minút

Žiadateľ o SSl certifikát je overený odoslaním e-mailovej správy na vybraný e-mail objednanej domény.

Na výber je 5 e-mailových adries:

  • admin@
  • administrator@
  • webmaster@
  • hostmaster@
  • postmaster@

Žiadne iné e-mailové adresy podľa pravidiel nie sú možné. Odporúčame vytvoriť si niektorú z adries, prípadne ji mať nastavenú ako alias, ev. použite doménový koš a získajte z neho potvrdzovací e-mail.

Namiesto e-mailového potvrdenia je možné využiť alternatívnu validáciu - vloženie TXT záznamu do zóny DNS domény alebo textového súboru do dátového priestoru na serveri (FTP). Podporujeme oba alternatívne spôsoby overenia a je možné ich nastaviť v detaile objednávky.

Poznámka i: ​​Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: WildCard SSL certifikát podporuje iba overenie e-mailom alebo DNS.

Firemné SSL certifikáty

Firemné certifikáty zvyšujú dôveru používateľov vo váš web

Overenie žiadateľa o SSL certifikát OV/EV je založené na pokynech CA/B fóra a každá CA musí dodržiavať stanovený proces.
Najprv je doména overená ako doménové SSL certifikáty. Ďalej sa overí existencia spoločnosti a skontroluje sa adresa. Ak autorita nemôže potvrdiť právnu, prevádzkovú a fyzickú existenciu, čas validácie sa predlžuje. Konečné overenie sa vykoná telefonátom na telefónne číslo, ktoré je vysledovateľné v databázach orgánov verejnej moci alebo v autoritatívnych databázach.

Certifikačná autorita autorizuje telefónne číslo podľa verejných databáz Dun&Bradstreet, Hoovers.com alebo firemného záznamu v autoritatívnych databázach. Ďalšie informácie o overení spoločnosti: sectigo.com/knowledge-base.

Poznámka i: Overovací e-mail nie je možné poslať na osobnú adresu, napr. vasemeno@gmail.com.
Poznámka ii: EV SSL sú dôslednejšie overené. Okrem existencie spoločnosti sa žiadateľ (kontakt) o certifikát overuje aj telefonicky.

Viacročné certifikáty

Ponúkame SSL certifikáty až na 5 rokov

Objednávky na viac rokov majú od roku 2020 svoje špecifiká.

Pre splnenie najnovších bezpečnostných požiadaviek a pravidiel sú viacročné SSL certifikáty vydávané na 1 rok (max. 398 dní). Dôvodom bolo, že od 1. Septembra 2020 prehliadače a zariadenia Apple, Google a Mozilla nedôverujú novým SSL certifikátom, ktoré majú životnosť dlhšiu ako 398 dní.

Viacročný SSL certifikát je nutné obnovovať raz za rok. 30 dní pred vypršaním platnosti vám budeme posielať e-mailové upozornenia. Obnova (tzv. REISSUE) je samozrejme bezplatná. Okrem toho môžete svoj certifikát počas platnosti znova vydať kedykoľvek a koľkokrát chcete!

Po vydaní certifikátu nemôžete skrátiť dobu platnosti, požiadať o vrátenie nevyužitého obdobia! Pokiaľ sa rozhodujete získať viac-ročný SSL certifikát, odporúčame zvážiť, či ho budete po celú dobu využívať.

Poznámka i: Opätovné vydanie vyžaduje opätovné overenie.
Poznámka ii: Počas opätovného vydania môžete vložiť novú CSR žiadosť alebo použiť poslednú.

CA Sectigo
CA RapidSSL
CA Thawte
CA GeoTrust
CA DigiCert
CA Certum